Úvod > Zastupitelstva krajů 2016 > Výsledky hlasování – výběr území > Okres Brno-venkov > Přednostní hlasy – Piráti+SZ
Volby do zastupitelstev krajů konané dne 7.10. – 8.10.2016
Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-venkov
Kandidátní listina: Zelení a Piráti
Tabulka: Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina Piráti+SZ – část 1
Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
1 | Hlavenka Jiří Ing. | 51 | 248 | 8,62 |
2 | Vašíček Ivo PaedDr. | 54 | 230 | 7,99 |
3 | Vymazal Tomáš | 26 | 218 | 7,57 |
4 | Drápalová Jana Ing. | 53 | 225 | 7,82 |
5 | Vencálek Matouš Mgr. | 27 | 61 | 2,12 |
6 | Kotas Ondřej | 24 | 132 | 4,58 |
7 | Blatná Milada Mgr. | 54 | 76 | 2,64 |
8 | Gregorová Markéta Bc. | 23 | 122 | 4,24 |
9 | Florusová Ingrid | 41 | 32 | 1,11 |
10 | Koláčný Tomáš Bc. | 24 | 89 | 3,09 |
11 | Koryčánek Rostislav Mgr. | 44 | 87 | 3,02 |
12 | Kolaja Marcel Bc. | 36 | 72 | 2,50 |
13 | Fajnorová Ivana | 48 | 39 | 1,35 |
14 | Holomčík Radek Mgr. | 31 | 37 | 1,28 |
15 | Symon Jan MgA. | 40 | 103 | 3,58 |
16 | Baláž Petr | 25 | 22 | 0,76 |
17 | Táborský Dušan | 43 | 15 | 0,52 |
18 | Pawlik Daniel DiS. | 35 | 30 | 1,04 |
19 | Leitnerová Jana Bc. | 29 | 46 | 1,59 |
20 | Fišer Marek Ing. | 33 | 34 | 1,18 |
21 | Ručka Zdeněk Mgr. Ph.D. | 34 | 15 | 0,52 |
22 | Zámečník Petr Mgr. | 34 | 32 | 1,11 |
23 | Vařejková Helena Ing. arch. | 54 | 28 | 0,97 |
24 | Dubec Lukáš | 32 | 18 | 0,62 |
25 | Binka Bohuslav doc. Mgr. Ph.D. | 43 | 52 | 1,80 |
26 | Čuma Róbert | 39 | 6 | 0,20 |
27 | Maděřičová Zlatuše | 55 | 13 | 0,45 |
28 | Moravec Pavel Mgr. Ph.D. | 36 | 35 | 1,21 |
29 | Staněk Michal Bc. | 43 | 1 | 0,03 |
30 | Pavlasová Alena | 31 | 14 | 0,48 |
31 | Spurná Pavla Mgr. | 30 | 9 | 0,31 |
32 | Kupčík Jaroslav Ing. | 30 | 10 | 0,34 |
33 | Duda Jan Mgr. Bc. | 31 | 29 | 1,00 |
34 | Kašpářek Bohumil Ing. | 38 | 4 | 0,13 |
35 | Ficová Sylva Mgr. | 46 | 13 | 0,45 |
Tabulka: Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina Piráti+SZ – část 2
Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
36 | Machálek Petr Bc. | 39 | 16 | 0,55 |
37 | Buršík Pavel | 27 | 9 | 0,31 |
38 | Dohnálková Zdeňka Mgr. | 61 | 31 | 1,07 |
39 | Kuchyňka Jan | 57 | 1 | 0,03 |
40 | Flamiková Jasna Mgr. | 47 | 33 | 1,14 |
41 | Houška Jakub Ing. Ph.D. | 39 | 6 | 0,20 |
42 | Vlašín Mojmír RNDr. | 61 | 117 | 4,06 |
43 | Šťastná Jana | 35 | 5 | 0,17 |
44 | Pavlík Tomáš Ing. | 26 | 5 | 0,17 |
45 | Kala Lukáš Mgr. Ph.D. | 33 | 17 | 0,59 |
46 | Delmar Kristýna Mgr. | 26 | 4 | 0,13 |
47 | Konečný Michal Mgr. Ph.D. | 34 | 28 | 0,97 |
48 | Oplatek David Mgr. | 37 | 12 | 0,41 |
49 | Rothová Tereza | 32 | 5 | 0,17 |
50 | Dutkiewič Martin Mgr. | 28 | 6 | 0,20 |
51 | Zemanová Palánová Miluše Mgr. | 38 | 5 | 0,17 |
52 | Burger Ivo Ing. M.A. | 38 | 5 | 0,17 |
53 | Továrková Helena Bc. | 31 | 13 | 0,45 |
54 | Cenek Radim Mgr. | 44 | 14 | 0,48 |
55 | Kyčerková Lenka Mgr. | 33 | 12 | 0,41 |
56 | Boháč Vojtěch Bc. | 26 | 14 | 0,48 |
57 | Korčák Alvin | 19 | 16 | 0,55 |
58 | Hradová Veronika Mgr. | 43 | 13 | 0,45 |
59 | Zbiejczuk Adam Mgr. | 34 | 21 | 0,73 |
60 | Buršíková Lenka | 47 | 0 | 0,00 |
61 | Novotný Petr doc. Mgr. Ph.D. | 44 | 6 | 0,20 |
62 | Lolloková Pavlína Mgr. | 27 | 1 | 0,03 |
63 | Vaverka Michal Ing. Ph.D. | 40 | 5 | 0,17 |
64 | Továrková Jiřina JUDr. | 63 | 2 | 0,06 |
65 | Perla Jan | 29 | 7 | 0,24 |
66 | Krčmař Heidlerová Lucie Mgr. | 34 | 4 | 0,13 |
67 | Bernard Bohuslav | 43 | 4 | 0,13 |
68 | Škorpíková Petra | 37 | 2 | 0,06 |
69 | Jiaxis Anastazios RNDr. | 55 | 10 | 0,34 |
- | - | - | - | - |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území: 2 876
Zpět: Okres Brno-venkov