Úvod > Zastupitelstva krajů 2016 > Výsledky hlasování – výběr území > Okres Kladno > Přednostní hlasy – KDUČSL+SZ+SNKED
Volby do zastupitelstev krajů konané dne 7.10. – 8.10.2016
Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kladno
Kandidátní listina: "SPOLU PRO KRAJ KDU-ČSL, SZ A SNK ED"
Tabulka: Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina KDUČSL+SZ+SNKED – část 1
Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
1 | Vacek Josef Mgr. | 57 | 99 | 9,63 |
2 | Klempera Radek Ing. Mgr. | 42 | 53 | 5,16 |
3 | Boloňský Stanislav Mgr. | 68 | 15 | 1,46 |
4 | Jankovský Zbyněk JUDr. Ph.D. | 44 | 64 | 6,23 |
5 | Zůnová Jana Mgr. | 37 | 127 | 12,36 |
6 | Růžička Tomáš PhDr. MPA | 46 | 5 | 0,48 |
7 | Volf Zdeněk Mgr. | 35 | 60 | 5,84 |
8 | Tomáš Petr | 46 | 37 | 3,60 |
9 | Volf Petr Mgr. et Mgr. | 38 | 14 | 1,36 |
10 | Ševčík Jakub Mgr. | 27 | 47 | 4,57 |
11 | Čejka Jiří Ing. | 62 | 19 | 1,85 |
12 | Čermáková Eva Ing. | 54 | 10 | 0,97 |
13 | Vlach Jaroslav Bc. | 53 | 9 | 0,87 |
14 | Kofroňová Iva Mgr. Ing. | 51 | 8 | 0,77 |
15 | Jerie Filip Bc. | 51 | 1 | 0,09 |
16 | Koubský Karel | 70 | 3 | 0,29 |
17 | Mach Martin Ing. | 48 | 15 | 1,46 |
18 | Navrátil Václav MUDr. | 69 | 11 | 1,07 |
19 | Fišerová Stanislava Ing. MPA | 60 | 67 | 6,52 |
20 | Vedral Vladimír Ing. | 48 | 4 | 0,38 |
21 | Příplatová Tatiana MUDr. | 72 | 45 | 4,38 |
22 | Průša Daniel | 48 | 4 | 0,38 |
23 | Češpivová Eva | 44 | 29 | 2,82 |
24 | Ďurčanský Jozef Ing. | 68 | 3 | 0,29 |
25 | Kroupa Karel | 56 | 17 | 1,65 |
26 | Fajfr Marek Mgr. Ph.D. | 35 | 3 | 0,29 |
27 | Neustadtová Zuzana MVDr. | 51 | 4 | 0,38 |
28 | Havlín Bronislav | 53 | 2 | 0,19 |
29 | Hrabec Pavel | 49 | 0 | 0,00 |
30 | Mašková Lucie MUDr. | 38 | 2 | 0,19 |
31 | Čábelková Miloslava | 61 | 3 | 0,29 |
32 | Payeur Michaela | 39 | 5 | 0,48 |
33 | Břečka Josef PhDr. | 62 | 0 | 0,00 |
34 | Mácha Slavomír Mgr. | 47 | 5 | 0,48 |
35 | Krumpholcová Jana Ing. MSc. | 36 | 13 | 1,26 |
Tabulka: Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina KDUČSL+SZ+SNKED – část 2
Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
36 | Valentová Jana | 58 | 1 | 0,09 |
37 | Kubásek František Ing. | 41 | 3 | 0,29 |
38 | Robeš Martin Bc. | 43 | 5 | 0,48 |
39 | Wagenknecht Lukáš MUDr. MBA | 36 | 2 | 0,19 |
40 | Sova Karel Ing. | 64 | 1 | 0,09 |
41 | Hynek David | 41 | 0 | 0,00 |
42 | Nedbalová Jitka Ing. | 54 | 12 | 1,16 |
43 | Jeřábková Jitka DiS. | 52 | 52 | 5,06 |
44 | Houška Přemysl | 41 | 5 | 0,48 |
45 | Sejček Miroslav Ing. | 61 | 0 | 0,00 |
46 | Vacková Marie Mgr. | 41 | 4 | 0,38 |
47 | Šrejberová Jitka Mgr. Ph.D. | 39 | 4 | 0,38 |
48 | Fontána Hánková Denisa | 37 | 1 | 0,09 |
49 | Jindra Jiří Bc. | 31 | 3 | 0,29 |
50 | Cemper Jan | 30 | 1 | 0,09 |
51 | Pešek Jan | 74 | 0 | 0,00 |
52 | Štumpf Stanislav Bc. | 40 | 0 | 0,00 |
53 | Verner František | 31 | 0 | 0,00 |
54 | Svoboda Milan Ing. | 48 | 2 | 0,19 |
55 | Roubíková Vlasta | 57 | 3 | 0,29 |
56 | Nováková Karolína | 24 | 2 | 0,19 |
57 | Rus Jan | 50 | 0 | 0,00 |
58 | Vašků Alois | 44 | 0 | 0,00 |
59 | Kožíšek Luboš Mgr. | 30 | 0 | 0,00 |
60 | Roubal Pavel PhDr. | 42 | 2 | 0,19 |
61 | Midkiff Andrea Bc. M.A. | 42 | 0 | 0,00 |
62 | Brabec Petr DiS. | 39 | 0 | 0,00 |
63 | Mottl Martin Mgr. | 42 | 0 | 0,00 |
64 | Dupal Vladimír Mgr. | 36 | 0 | 0,00 |
65 | Klemešová Jana | 43 | 0 | 0,00 |
66 | Ziovská Dana Mgr. | 56 | 0 | 0,00 |
67 | Severa Martin Ing. | 53 | 2 | 0,19 |
68 | Král Zdeněk | 50 | 2 | 0,19 |
69 | Hlavinková Zdeňka | 60 | 2 | 0,19 |
70 | Špaček Jan Ing. | 49 | 6 | 0,58 |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území: 1 027
Zpět: Okres Kladno