Úvod > Zastupitelstva krajů 2008 > Výsledky hlasování – výběr území > Okres Cheb > Přednostní hlasy – KSČM
Volby do zastupitelstev krajů konané dne 17.10. – 18.10.2008
Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Karlovarský kraj
Okres: Cheb
Kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
Tabulka: Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina KSČM – část 1
Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
1 | Borka Jaroslav Mgr. | 55 | 390 | 7,75 |
2 | Černý Václav | 62 | 827 | 16,45 |
3 | Živný Václav Ing. | 68 | 176 | 3,50 |
4 | Valjentová Eva Ing. | 44 | 218 | 4,33 |
5 | Murčo Josef | 56 | 42 | 0,83 |
6 | Jakubík Václav Ing. | 59 | 356 | 7,08 |
7 | Sloup Václav JUDr. | 59 | 159 | 3,16 |
8 | Holan Jiří Mgr. | 65 | 19 | 0,37 |
9 | Vojtová Barbora | 34 | 88 | 1,75 |
10 | Kalaš Oleg PhDr. | 59 | 38 | 0,75 |
11 | Strmeň Stanislav | 52 | 324 | 6,44 |
12 | Tancibudek Jan | 56 | 14 | 0,27 |
13 | Martinec Alexander Ing. CSc. | 60 | 13 | 0,25 |
14 | Jurčák František | 60 | 234 | 4,65 |
15 | Martínek Petr | 56 | 8 | 0,15 |
16 | Bartůňková Věra | 48 | 12 | 0,23 |
17 | Miklušák Pavel JUDr. | 58 | 266 | 5,29 |
18 | Kastl František Ing. | 46 | 18 | 0,35 |
19 | Rejl Aleš | 37 | 92 | 1,83 |
20 | Dolejš Jiří Mgr. | 58 | 40 | 0,79 |
21 | Janurová Dana | 54 | 15 | 0,29 |
22 | Stránská Eliška Ing. | 50 | 174 | 3,46 |
23 | Businský Jaroslav RSDr. | 59 | 92 | 1,83 |
24 | Zima Vladimír | 45 | 5 | 0,09 |
25 | Karabcová Jaroslava | 54 | 143 | 2,84 |
Tabulka: Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina KSČM – část 2
Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
26 | Dubová Marcela | 57 | 10 | 0,19 |
27 | Šnajdrová Marcela Mgr. | 47 | 120 | 2,38 |
28 | Šmat Ivan Ing. | 65 | 13 | 0,25 |
29 | Beláňová Květoslava Ing. | 64 | 4 | 0,07 |
30 | Votruba Jan RSDr. | 54 | 110 | 2,18 |
31 | Musil Zdeněk PhDr.Mgr. | 64 | 20 | 0,39 |
32 | Pilman Karel | 65 | 16 | 0,31 |
33 | Čepičková Jana | 55 | 1 | 0,01 |
34 | Mareš Zdeněk | 50 | 20 | 0,39 |
35 | Vachuda Luděk | 36 | 91 | 1,81 |
36 | Klímová Anna | 43 | 9 | 0,17 |
37 | Oravec Michal | 48 | 97 | 1,92 |
38 | Černý Zdeněk | 60 | 12 | 0,23 |
39 | Ettlerová Naděžda | 53 | 8 | 0,15 |
40 | Glozigová Soňa Ing. | 54 | 42 | 0,83 |
41 | Šťastná Zdeňka | 56 | 7 | 0,13 |
42 | Vančo Pavol Ing. | 53 | 15 | 0,29 |
43 | Čáp Miroslav Ing. | 55 | 20 | 0,39 |
44 | Čekal Petr | 58 | 89 | 1,77 |
45 | Musil Marek | 24 | 72 | 1,43 |
46 | Sándorová Anna | 33 | 26 | 0,51 |
47 | Šikýř Petr | 46 | 4 | 0,07 |
48 | Vaněk Pavel Ing. | 53 | 4 | 0,07 |
49 | Vychodil Antonín | 57 | 35 | 0,69 |
50 | Varga Štefan | 65 | 5 | 0,09 |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území: 5 026
Zpět: Okres Cheb