Úvod > Zastupitelstva krajů 2008 > Výsledky hlasování – výběr území > Okres Plzeň-sever – výběr obce
Volby do zastupitelstev krajů konané dne 17.10. – 18.10.2008
Výsledky hlasování za územní celky – výběr obce
Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Plzeň-sever
Tabulka: Výsledky hlasování za územní celky – Okres Plzeň-sever – výběr obce – část 1
Obec | Výběr okrsku |
|
---|---|---|
číslo | název | |
566756 | Bdeněves | X |
558656 | Bezvěrov | X |
530239 | Bílov | X |
558672 | Blatnice | X |
566764 | Blažim | X |
566471 | Bohy | X |
566489 | Brodeslavy | X |
558699 | Bučí | X |
558711 | Čeminy | X |
566632 | Černíkovice | X |
530328 | Čerňovice | X |
558745 | Česká Bříza | X |
558770 | Dobříč | X |
558788 | Dolany | X |
558796 | Dolní Bělá | X |
558800 | Dolní Hradiště | X |
578665 | Dražeň | X |
558834 | Druztová | X |
558869 | Heřmanova Huť | X |
566390 | Hlince | X |
530221 | Hněvnice | X |
566730 | Holovousy | X |
558877 | Horní Bělá | X |
558885 | Horní Bříza | X |
558915 | Hromnice | X |
558931 | Hvozd | X |
558940 | Chotíkov | X |
558974 | Chříč | X |
558982 | Jarov | X |
558991 | Kaceřov | X |
559008 | Kaznějov | X |
538183 | Kbelany | X |
578771 | Kočín | X |
Tabulka: Výsledky hlasování za územní celky – Okres Plzeň-sever – výběr obce – část 2
Obec | Výběr okrsku |
|
---|---|---|
číslo | název | |
559024 | Kopidlo | X |
559032 | Koryta | X |
559041 | Kozojedy | X |
559059 | Kozolupy | X |
559067 | Kožlany | X |
559075 | Kralovice | X |
559083 | Krašovice | X |
559091 | Krsy | X |
559105 | Křelovice | X |
559121 | Kunějovice | X |
559148 | Ledce | X |
559164 | Líně | X |
559172 | Líšťany | X |
566420 | Líté | X |
566462 | Lochousice | X |
566446 | Loza | X |
559202 | Manětín | X |
559211 | Město Touškov | X |
559237 | Mladotice | X |
559245 | Mrtník | X |
566543 | Myslinka | X |
559253 | Nadryby | X |
559261 | Nečtiny | X |
559270 | Nekmíř | X |
559288 | Nevřeň | X |
559300 | Nýřany | X |
559318 | Obora | X |
559326 | Ostrov u Bezdružic | X |
566781 | Pastuchovice | X |
559334 | Pernarec | X |
530336 | Pláně | X |
559351 | Plasy | X |
559369 | Plešnice | X |
Tabulka: Výsledky hlasování za územní celky – Okres Plzeň-sever – výběr obce – část 3
Obec | Výběr okrsku |
|
---|---|---|
číslo | název | |
559377 | Pňovany | X |
530247 | Potvorov | X |
559393 | Přehýšov | X |
567086 | Příšov | X |
559423 | Rochlov | X |
559431 | Rybnice | X |
530271 | Sedlec | X |
566748 | Slatina | X |
553603 | Studená | X |
578797 | Štichovice | X |
578983 | Tatiná | X |
559482 | Tis u Blatna | X |
559491 | Tlučná | X |
559504 | Trnová | X |
559521 | Třemošná | X |
546411 | Úherce | X |
566594 | Újezd nade Mží | X |
559555 | Úlice | X |
559563 | Úněšov | X |
559571 | Úterý | X |
559580 | Vejprnice | X |
578924 | Velečín | X |
559601 | Vochov | X |
566497 | Všehrdy | X |
559628 | Všeruby | X |
566969 | Výrov | X |
530280 | Vysoká Libyně | X |
578827 | Zahrádka | X |
559661 | Zbůch | X |
559679 | Zruč-Senec | X |
559695 | Žihle | X |
559709 | Žilov | X |
- | - | - |