Akcie ERSTE BANK - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Akcie ERSTE BANK - Diskuze k tématu Akcie ERSTE BANK


   

Výpis příspěvků diskuze Akcie ERSTE BANK, 1 až 20 (102026)
Zasílání diskuze Akcie ERSTE BANK e-mailem.
 
spíše nečíst (1) 27.08.14 08:17  Tatrmannn  (171468)

cháá světe vemte jim tu hračku Co ti investoři šílí aneb Vsaďte si na Evropu když je na tom bídně

27. 8. 2014 07:00 | redakce

Horší makrodata z Evropy jsou vnímána trhy jako dobrá zpráva. Ceny akcií i dluhopisů v reakci na ně rostou. Trhy už takto reagují dlouhodobě, například v USA - vše špatné pro Main Street je dobré pro Wall Street. Jak mizerně na tom je ekonomika eurozóny ve skutečnosti? Ubírá se japonskou cestou?

Jako příznivé zprávy pro finanční aktiva jsou horší data (nejen) z eurozóny brána proto, že díky nim lze očekávat další uvolňování monetární politiky Evropské centrální banky. Ač je vysvětlení této zvrácenosti jasné, nemělo by investory vést k přehlížení fundamentů.

Německo po boku Itálie zápasí s recesí. Je jen otázkou času, kdy k nim přibude Francie

Tempo růstu zaostalo jak za oficiálním, tak tržním konsenzuálním odhadem. Spíše než další problémy periferních ekonomik, odrážel horší výsledek negativní příspěvek třech největších ekonomik.

Německá ekonomika poklesla o 0,2 % ve srovnání s předešlým kvartálem a po revizích vyšlo najevo, že začátkem roku 2013 prošla recesí s dvojitým dnem. Přesto je na tom stále o mnoho lépe než Itálie, jejíž HDP také spadl o 0,2 %, ale recese s trojitým dnem odmazala všechen růst od roku 2000. Růst nevykázala ani Francie, jejíž ekonomika stagnuje už rok. Jedinou trochu příznivější zprávou bylo, že slabé španělské oživení pokračuje 0,6% růstem. Země ale stále vykazuje 24,5% nezaměstnanost.  více www.investicniweb.cz/2014/8/27/co-ti-investori-sil ...

 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 27.08.14 10:40  Ivan Hrozinka  (160778)

cháá světe vemte jim tu hračku Co ti investoři šílí aneb Vsaďte si na Evropu když je na tom bídně

No jo oni nám soudruzi pořád cílují nějakou inflaci. Přitom krize byla právě z nadspotřeby. A k tomu kluci neumí kvantifikovat tu velkou změnu v odrbávání kvality snad všeho od staveb, přes auta až po potraviny. Tam je velký kus inflace schovaný. Stalo se to celé věcí politickou a loby bankovních domů.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (1) 27.08.14 08:22  Tatrmannn  (171468)

cháá světe vemte jim tu hračku Evropská deprese je horší než ta z 30. letCo ti investoři šílí aneb Vsaďte si na Evropu když je na tom bídně

Žádné překvapení

Překvapivě špatné údaje přišly po dílčích datech, která již docházející dech evropského ekonomického oživení naznačovala. V Evropě ani nemůže dojít k udržitelnému oživení, protože jí politickými lídry není umožněno. Přemíra fiskálních škrtů a nedostatek monetární stimulace region přivedly na pokraj japonské ztracené dekády.Evropská deprese je horší než ta z 30. let

Je to šest a půl roku a HDP eurozóny je stále o 1,9 % nižší než před začátkem finanční krize. Americké ekonomice trvalo "jen" sedm let, aby se dostala tam, kde byla před Velkou depresí.

Je ale trochu zavádějící nazývat to jen depresí. Současná situace Evropy je mnohem horší než deprese 30. let. Evropa kráčí cestou Japonska. Kombinace zombie bank, rychle stárnoucího obyvatelstva a ztíženého přístupu k penězům ji vtáhly do pasti nízké inflace, která znesnadňuje růst. Uniknout z ní je obtížné.

Japonsku se to samé přihodilo v 90. letech. Nyní, o 20 let později, je jeho nominální HDP níže než před začátkem ztracených dekád. Evropa se Japonsku začíná podobat. Inflace je už jen 0,4 %. Nedá se ani očekávat, že se někdy v blízké době zvedne. Bezprostřední reakcí trhu na špatná data z Evropy byl pokles výnosů z německých dluhopisů pod psychologickou hranici 1 %. Poprvé v historii od napoleonské éry má Německo financování tak výhodné (Japonsko si bylo takto levně schopno půjčovat deset let).

Naděje v podobě QE?

Proč trhy reagují na horší data opačně? Zvýšila se očekávání, že Evropská centrální banka přistoupí k další monetární stimulaci v boji proti recesi a deflaci.

více grafy to je na blázinec. Není nějaký celosvětový soud který by je poslal do cvokárny co cháá www.investicniweb.cz/2014/8/27/co-ti-investori-sil ...

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 27.08.14 07:45  Tatrmannn  (171468)

cháá Američané zahájili průzkumné lety nad oblastmi které v Sýrii kontrolují islamisté

Damašek oznámil, že je připraven v boji proti terorismu spolupracovat, a to i se Spojenými státy nebo Velkou Británíí. Vojenskou operaci, kterou neodsouhlasí syrské úřady, ale bude Damašek považovat za agresi. 

Spojené státy plánují letecké útoky na pozice Islámského státu v Sýrii. Podle agentury AP už americká armáda zahájila průzkumné lety nad oblastmi, které v Sýrii kontrolují islamisté. Tento krok se považuje za předstupeň k leteckým úderům.

audio www.rozhlas.cz/zpravy/blizkyvychod/_zprava/america ...

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 27.08.14 07:42  Tatrmannn  (171468)

cháá to byla dobrá finta Washington vyloučil podporu Damašku při útocích na bojovníky Islámského státu v Sýrii

Cháá tak oni je nejprve naladí že jim pomohou s těmi jejich teroristy, špionážní letadla bez omezení zmapují rozmístění Syrských jednotek a pak jim sdělí že za ně krev ani $ cedit nebudou.  A s tou svrchovaností to bylo trochu jinak že cháá

Spojené státy vyloučily možnost, že by koordinovaly letecké útoky proti bojovníkům Islámského státu v Sýrii s režimem prezidenta Bašára Asada. Damašek označuje možnost amerických úderů za porušení suverenity. S Washingtonem ale sdílí snahu vytlačit ozbrojence militantního hnutí ze svého území. Bílý dům zároveň potvrdil, že v Sýrii v řadách islamistických bojovníků zemřel americký občan.

www.rozhlas.cz/zpravy/amerika/_zprava/washington-v ...

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 27.08.14 06:55  Tatrmannn  (171468)

cháá Konečné vojenské vítězství rebely? Ukrajina ofenzíva v Doněcku a Lugansk selže

Vojensky, pokud jsou mapy rebel webu a diskuse jsou správné, válka může uzavřít s úplným vojenském vítězství rebely. Zda nebo ne si myslíte, že tyto mapy nebo takové řeči, prosím, na vědomí, na civilní mainstreamových médií ticho Válka v posledních dvou týdnech. V nejlepším případě lze bezpečně předpokládat, Kyjev nemá nic dobrého nahlásit. Ukrajina ofenzíva v Doněcku a Lugansk selže Rebel stránky nyní prohlašují, Ukrajina útok v Doněcku a Lugansk selhaly. Pojďme se podívat na přeložené mapy velkých vojenských operací srpen 10-25, 2014. Zdrojem mapa plukovník Casad. Překlad Kot Ivanov a Anthony Hartin na SLAVYANGRAD.org . klikněte na mapu pro ostřejší obraz hlavních bodech (kondenzovaných) 1. V Olenvka kotle, národ jednotky stráže v pasti. Milice [Rebelové] nadále vyloučit obklopené síly, ničí až 8 tanků a 19 obrněných vozidel. 2. Část Batalion Dnepr-2 je obklopen. Je to velitel prosí o pomoc. 10. Milice zničil vojenskou základnu v Sedovo [na Azovského moře] 11. Bitva v oblasti Novoazovsk [u Azovského moře] 20. Jižní Cauldron stále drží, ale Junta [Ukrajinská] ztráty značné. [Možnost] Vojenské trofeje podstatné. Obklíčily jednotky nabídl odchod do Ruska, pokud se vzdají vojenský hardware. 22.srpna Briefing Z Novorossiya vojenské Briefing - stav k 22 srpnu 2014 . anglicky, Anthony Hartin Emplasis kurzívou je můj

mapa obklíčené UA rmády globaleconomicanalysis.blogspot.cz/2014/08/outrigh ...

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 26.08.14 23:20  Rup Jméno 'Rup' používá stále stejný uživatel  (163923)

Tatraplánku

... cháá vždyť to máš jedno, stejně již bude uzavřen mír cháá

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 26.08.14 22:45  Tatrmannn  (171468)

cháá no tak to vidíš cháá Americké benchmarky zakorenené nad psychologickými hladinami

S&P 2000 $ Dow Jones drží hladinu 17 000 bodov; na indexoch v USA to tak skoro na korekciu nevyzerá, aj keď slovo „10% korekcia“ sa v médiách už objavuje takmer každým dňom. Čím viac sa toto slovné spojenie bude v médiách opakovať, tým vyššie pôjdeme. Investori sú si toho dobre vedomí a akcie sa podľa toho aj správajú.

AL MARKETS, 26.08.2014 21:56 Utorkové obchodovanie nebolo veľmi záživné, videli sme hlavne rast akciových trhov na amerických, ale aj európskych parketoch. Americký index SPX sa pohodlne usadil nad 2000 bodmi a pokračuje vo vytváraní nových historických maxím. Dow Jones drží hladinu 17 000 bodov; na indexoch v USA to tak skoro na korekciu nevyzerá, aj keď slovo „10% korekcia“ sa v médiách už objavuje takmer každým dňom. Čím viac sa toto slovné spojenie bude v médiách opakovať, tým vyššie pôjdeme. Investori sú si toho dobre vedomí a akcie sa podľa toho aj správajú. Forexový trh sa počas takmer celého dňa obchodoval do strany. EURUSD osciloval okolo bariéry 1.3200, s príchodom amerických obchodníkov sa podarilo kurz zatlačiť jemne nadol, no iba ku 1.3160, takže nič extrémne. Kábel sa počas rána snažil preraziť cez 1.6600, no nepodarilo sa mu to a tak sa pozrel pod 1.6550. USDJPY bojuje s levelom 104.00, uvidíme, či sa býkom podarí pretlačiť cenu až ku 105.00, to by výrazne pomohlo aj akciám v raste. Komodity v utorok reagovali hlavne na stretnuie Putina a Porošenka, odkiaľ zatiaľ nie sú známe žiadne závery. Prezidenti si priateľsky podali ruky a ponáhľali sa riešiť svoje problémy. Zlatu sa celkom darilo a pomaly vymazáva minulú týždňový prepad. V utorok vzrástlo až ku 1290 USD, no končí okolo 1285 USD. Ropa WTI bola volatilná, pred stredajšími zásobami sledujeme pokusy o rast, no tie zatiaľ neúspešne končia v okolí 94 USD. Z M&A zaujalo spojenie spoločnosti Tim Hortons s americkou firmou Burger King. Nová značka sa chystá konkurovať McDonaldu a zaviesť ku svojim burgerom aj niečo sladké pod zub. Deal financuje aj Warren Buffet v hodnote 3 mld. USD cez preferred equity. Buffet sa pritom vyjadril, že v novej firme nebude figurovať v manažmente, jedná sa iba o financovanie obchodu. Ing. Peter Bukov, senior analytik CAPITAL MARKETS o.c.p., a.s.

www.forexpro.sk/spravy/19795-americke-benchmarky-z ...

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 26.08.14 22:33  Tatrmannn  (171468)

cháá a to je ještě hodně málo cháá Skokan přečetl přepis hovoru s Kalouskem plný vulgarit a verbální agrese

cháá a to je ještě hodně málo z toho co má již vše na hrbu chááSkokan přečetl přepis hovoru s Kalouskem plný vulgarit a verbální agrese

www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/185792-skokan-pre ...

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 26.08.14 21:45  Tatrmannn  (171468)

cháá nejprve se podívej na svého předsedu Nováková: Šíření nenávisti na sociálních sítích je skutečná hrozba

cháá podívej se na svého předsedu jaký ten je hrozba, ten se neštítí ničeho. Tam si učiň pořádek a né na sociálních sítích. Lidé nejsou ovce aby nevěděli co činí chááá

O možných hrozbách, které do společnosti přinášejí nová média, se dnes diskutovalo ve sněmovně. V rámci kampaně Rady Evropy s názvem No Hate Speech Movement, která v Česku probíhá pod názvem Mladí proti nenávisti online, debatovali pod záštitou poslankyně Niny Novákové (TOP 09) studenti, žurnalisté nebo pedagogové. 

"Virtuální svět začíná významně ovlivňovat svět reálný. Bylo by správné pracovat s ním zcela vážně jako s veřejným prostorem a stanovit limity, které nelze překročit. Vysoká nebezpečnost útoků spočívá v tom, že nemůžeme vědět, koho zasáhneme. Nesmí to však znamenat, že nejsme odpovědní za to, co do prostoru vypustíme. V oblasti životního prostředí už jsme se naučili negativním věcem čelit. Musíme se pokusit zvládnout to i v prostředí médií," říká poslankyně TOP 09 Nina Nováková.  www.top09.cz/co-delame/tiskove-zpravy/novakova-sir ...

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (1) 26.08.14 21:48  Tatrmannn  (171468)

cháá nejprve se podívej na svého předsedu Nováková: Šíření nenávisti na sociálních sítích je skutečná hrozba

cháá tak tito dočasně navolení politici, dobře placení služebníci národa kteří nemají ve společnosti dle průzkumů pra žádný kredit by chtěli kázat obyvatelstvu jak se mají chovat cháááááá

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 26.08.14 21:39  Tatrmannn  (171468)

cháá svoboda slova již pošla Karel Hvížďala: Němečtí novináři zadrženi v USA

Cháá to jsou zajímavá zjištění. Černochů je tam více jak bělochů, žije se jim tam od deseti k pěti ale spotřebitelská důvěra je na rekordech. Ona tam není jen ta důvěra spotřebitelů na rekordech tam je vše na rekordech. Prosím může mě to někdo racionálně vysvětlit co cháá

Podobně fotoagentura Getty Images hlásí, že byl zadržen jejich fotograf Scott Olson v okamžiku, kdy dokumentoval demonstrace. Ale stejně se chovají místní policisté i k americkým žurnalistům: Dva tam byli zatčeni v restauraci a jeden z nich byl dokonce z prestižních novin The Washington Post a ve stejnou dobu byl z místa natáčení vytlačen jeden televizní štáb, napsal Der Spiegel.

Komentáře v Německu upozorňují na to, že zřejmě k vraždám mladých černochů dochází za prvního černošského prezidenta, který měl být symbolem postrasistické Ameriky: situace se nezlepšuje, ale zhoršuje, černochům se podle kalifornského sociologa Darnella Hunta žije hůře než před dvaceti lety. Amerika prezidentovi navíc vyčítá, že v době nepokojů hraje golf a na místo rasových nepokojů poslal jen ministra spravedlnosti. Zdá se, že napětí jako za studené války se přiostřuje na obou stranách.

www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Kare ...

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 26.08.14 23:15  Rup Jméno 'Rup' používá stále stejný uživatel  (163923)

cháá svoboda slova již pošla Karel Hvížďala: Němečtí novináři zadrženi v USA

... racionální vysvětlení je, že černoši jsou normální lidé.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 26.08.14 21:31  Tatrmannn  (171468)

cháá kecy jsou na huntě Jestřábi ve Spojených státech: Chceme uzákonit novou studenou válku. Senátor Bob Corker spolu s dalšími neokonzervativci předkládají normu která je v podstatě vypovězením války Rusku

cháá kde by na to vzali prachy, vždyť jsou rádi že dýchají. Již se neodváží ani do Iráku natož na Rusa cháá

Republikánský senátor a člen senátní komise pro zahraniční vztahy Bob Corker je hlavním sponzorem zákona, který je v podstatě vypovězením války Rusku: Přináší drakonické sankce vůči ruským obchodním partnerům a jednotlivcům. Zvyšuje americkou vojenskou přítomnost v evropských zemích a v zemích podporujících akce NATO vůči Rusku včetně bývalých sovětských republik. Počítá s přijetím Ukrajiny do NATO, aby Spojené státy mohly na ukrajinském území umístit své vojáky a rakety namířené na Rusko. Ruší všechny odzbrojovací smlouvy mezi Amerikou a Ruskem.

Nová „karibská krize“?

Návrh senátora Corkera podporují další známí neokonzervativci, například arizonský senátor John McCain či senátor Marco Rubio, původem z Kuby. Je zajímavé přečíst si plné znění zákona S.2277  o takzvané „prevenci proti ruské agresi“. Ve své podstatě je norma pokusem o uzákonění nové studené války. S tím podstatným rozdílem, že před pětadvaceti lety vedla linie raket a vojenských uskupení připravených na válku „horkou“ na západ od berlínské zdi, nyní ji přesunuje přímo na ruské hranice.  protiproud.parlamentnilisty.cz/svet/politika/komen ...

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 26.08.14 20:31  Tatrmannn  (171468)

cháá oni to již vědí 25 let cháá

Bojím se okamžiku, kdy svět zjistí, jak jsme na tom. Předák podnikatelů otevřeně k sankcím proti Rusku, o Číně a o našem hospodářství

ROZHOVOR Bojím se okamžiku, až zahraniční investoři poznají, že naše technická vyspělost, kterou stále uvádíme, se stane minulostí. Hrozí, že převezmeme roli montoven. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz to řekl šéf regionální Hospodářské komory Plzeňsko Miloslav Zeman. Řeč byla také o dopadech sankcí vůči Rusku a obchodních vztazích s Čínou.

Před několika dny jste se vrátil z Číny. Po kolikáté jste tam již byl a s jakým „posláním?"

Jezdím do Číny docela často. Jen v tomto roce jsem tam byl počtvrté. Celkem možná popadesáté. Rád bych pro plzeňské podnikatele, ale i studenty, sportovce či umělce společně s vedením kraje vytvořil spolupracující kanceláře, které by spolupráci či komunikaci napomáhaly. Ne každý si uvědomuje, že jsme při sametové revoluci zrušili podporu zahraničního obchodu a spolupráce bez náhrady. Pořád mě to nutí přemýšlet, zda to byl záměr, nebo diletantizmus. A protože nic takového zatím neexistuje, snažím se zjistit maximum informací, abychom nezvolili slepou cestu.  www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Bojim-se-o ...

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 26.08.14 20:27  Tatrmannn  (171468)

cháá bolševík štětina Odvezte zločince Putina do Haagu vyzýval z rádia Štětina. Sociolog mu drsně popsal kdo by pak vládl v Rusku

cháá ten chlap se nejspíš vážně pomátl chááá

Europoslanec za TOP 09 Jaromír Štětina a sociolog Petr Hampl si ve studiu Českého rozhlasu porovnali své názory na současnou ukrajinskou krizi. Zatímco Štětina by zpřísnil sankce proti Rusku a postavil Vladimira Putina před trestní tribunál v Haagu, Hampl varuje před umetením cestičky k moci Komunistické straně Ruské federace.

Europoslanec je zároveň přesvědčen, že by měl Vladimir Putin nést následky za své „zločiny“, které se v jeho jménu páchají nejenom na Ukrajině, před trestním soudem v Haagu. Sám o podání žaloby neuvažuje, jelikož jedinec dle jeho názoru sám nic nezmůže. „Myslím si, že je potřeba přesvědčit Evropský parlament, a já na tom už teď dost usilovně pracuji, aby nazýval věci pravými jmény a ne eufemismy. Je-li někdo zločinec, je potřeba to o něm říkat a vytvářet ovzduší k tomu, aby tento zločinec nesl následky za své činy," myslí si Štětina.  www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Odvezte-zloc ...

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 26.08.14 20:36  delegát XVII. sjezdu KSČ  (150991)

cháá bolševík štětina Odvezte zločince Putina do Haagu vyzýval z rádia Štětina. Sociolog mu drsně popsal kdo by pak vládl v Rusku

Jj, už jsem to taky četl. To je v naprostém pořádku, to je přece agent Plavec, ten je náš, Tatrmanne. :DDD www.pecina.cz/files/stetina5.pdf

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (1) 26.08.14 21:05  Tatrmannn  (171468)

cháá bolševík štětina Odvezte zločince Putina do Haagu vyzýval z rádia Štětina. Sociolog mu drsně popsal kdo by pak vládl v Rusku

Cháá tak to je tedy zásadní dokument a informace. Potom tedy beru všechna hanebná obvinění zpět cháá

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (3) 26.08.14 19:17  Rýpal Jméno 'Rýpal' používá stále stejný uživatel  (157337)

20 km..!.. 20 km..!... 20 km ..! .. to je umění zabloudit ..:-))

výsadkáři  byli  zadrženi  cca 20 km ve vnitrozemí   od hranice  .!!!!!!!

Tatrmanne ...to mají ruští vojenští profící  :

.. špatné mapy - vojenské   ? ...či ...  špatný navigační systém - ruský !!! ..??

.naměli by požívat obyčejný americký GPS  ?.......aby nezabloudili !!

 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (3)
Vaše doporučení:


Diskuze Akcie ERSTE BANK, další stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Akcie ERSTE BANK

Akcie ERSTE BANK - zdrojová stránka k tématu diskuze Akcie ERSTE BANK.

Zasílání diskuze Akcie ERSTE BANK e-mailem. - zasílání jednotlivých názorů diskuze nebo denního přehledu diskuze Akcie ERSTE BANK na email.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Akcie ERSTE BANK.


 Přehled BCPP XETRA 10:33 
 Název   Kurz   Změna 
 CETV  51.20  -0.19% 
 ČEZ  621.80  +0.26% 
 ERSTE  552.10  +0.62% 
 FORTUNA  127.20  +0.71% 
 KOMER. BANKA  4 883.00  +0.35% 
 NWR  3.10  0.00% 
 ORCO  12.05  +2.99% 
 PEGAS  639.90  +0.14% 
 PHILIP MORRIS  10 491.00  -0.09% 
 PLG  175.90  +1.09% 
 TELEFÓNICA  294.00  +0.07% 
 UNIPETROL  127.75  -1.20% 
 VIG  1 044.00  0.00% 
Komodity online
 Ropa 102.93 USD 10:04   
 Zlato 1286.00 USD 10:04   
 Stříbro 19.49 USD 10:03   
 Káva 181.40 USD 22.08   
 Cukr 15.61 USD 22.08   
 Bavlna 66.76 USD 09:56   

Zobrazit sloupec 

Kalkulačky

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Investice

Makroekonomika - ČNB

Základy FOREX

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Další odkazy

Úřad práce

Katastr nemovitostí

Auto - TÜV spolehlivost

Zlato online, Stříbro, Ropa

Monitoring ekonomiky

Burza - ČEZ

Kurs měn Euro Dolar


Zájezdy

Last minute

Recenze hotelů

Lyžování

Zájazdy.sk

Kréta - Řecko

Rhodos - Řecko

Hurghada - Egypt

Alanya - Turecko

Mallorca - Španělsko

Istrie - Chorvatsko

Partneři

Kurzy Online SK

Jak podnikat

English version

Czech currency

Prague stock exchange

Trademarks

Služby kurzy.cz

HTML kódy pro web

RSS kanály

Mapa webu


Kurzy.cz patička

Copyright © 2000 - 2014

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.

ISSN 1801-8688, Tel. 241 485 232, 234.

Ochrana údajů