Akcie ERSTE BANK - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Akcie ERSTE BANK - Diskuze k tématu Akcie ERSTE BANK


   

Výpis příspěvků diskuze Akcie ERSTE BANK, 1 až 20 (99611)
Zasílání diskuze Akcie ERSTE BANK e-mailem.
 
přečíst (0) 28.07.14 10:15  Tatrmannnn  (170663)

cháá Čínská média překrucují fakta o MH-17 chááá

cháá a proč by to dělali co, fakta jsou fakta že cháá

www.google.cz/url?url=www.velkaepocha.sk/201407282 ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 28.07.14 09:39  Tatrmannnn  (170663)

cháá věci vidí realiticky že Špatné načasování? Herec Duchovny chválí Rusko ve vlastenecké reklamě

Kdybych byl Rusem, byla by spousta věcí, na které bych mohl být hrdý," prohlašuje Duchovny v reklamě, kde se objevuje například jako baletní choreograf, kosmonaut, rocková hvězda či hokejista.

Podle náměstka ruského premiéra Dmitrije Rogozina, který dal na svůj účet na Twitteru link na reklamu, je na ní vidět, že byla „natočena s láskou".

Krátce po sestřelení dopravního letadla

Americký zpravodajský server Globalpost.com se

www.denik.cz/ze_sveta/spatne-nacasovani-herec-duch ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 28.07.14 09:34  Tatrmannnn  (170663)

cháá to je hnus Bombardování Gazy jako divadlo: lidé jedí popcorn a pořizují selfie

cháá to je ale hnus zvláště od těch před kterými se má sklánět za jejich utrpení celý svět. Oni si to dokonce sami neustále vyžadují

PRAHA - Hlavně chytit místa v první řadě a zajistit si pohodlí. Lidé, kteří se na vrcholky kopců vydávají sledovat bombardování Pásma Gazy, si neváhají přinést plastové židle, gauče a dokonce popcorn. Tráví zde totiž i několik hodin. S každým zásahem izraelské rakety na Pásmo Gazy tleskají. A také pořizují selfie.

Na vrcholcích izraelských kopců se srocují skupinky lidí. Nosí si staré gauče, plastové židle, nebo stojí na autech. K tomu popíjejí pivo a ujídají popcorn. Nejedná se však o žádnou variantu letního kina. To se jen stovky lidí každý večer vydávají sledovat bombardování Pásma Gazy

Zdroj: www.lidovky.cz/bombardovani-gazy-jako-divadlo-lide ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 28.07.14 07:35  Tatrmannnn  (170663)

cháá Haagský soud nařídit Rusku zaplatit 50 miliard dolarů Jukos případě: papír

Veškeré finanční prostředky získal, bude rozdělena mezi akcionáře. Největší konečný skutečný vlastník je Rus-rozený Leonid Nevzlin, obchodní partner, který uprchl do Izraele, aby se zabránilo stíhání, která má podíl kolem 70 procent. Další čtyři Konečným skuteční vlastníci, z nichž každý je vlastníkem stejný podíl, jsou Platon Lebeděv, Michail Brudno, Vladimir Dubov a Vasilly Shaknovski.

více www.reuters.com/article/2014/07/28/us-russia-yukos ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 28.07.14 07:25  Tatrmannnn  (170663)

cháá US demokratické svinstvo NSA pomáhá Crush nesouhlasu doma a v zahraničí

NSA pomáhá Saúdská Arábie Crush Dissent ... Stejně jako to pomáhá rozdrtit nesouhlasu doma

Četné vysoké úrovni NSA informátoři tvrdí, že NSA špionáž je o drcení nesouhlasit a vydírání soupeře ...  Není zastavení terorismu .

Kromě toho, NSA je dávat  surová data o amerických občanů, kteří žijí v USA k Izraeli . To se nezdá být dobrá strategie pro ochranu Ameriky před terorismem.

Nově zveřejněné dokumenty Snowden také ukazují, že NSA pomáhá jeden z světa je nejvíce brutální a represivních diktatur - Saúdská Arábie - rozdrtit disent.

Jak Glenn Greenwald zprávy :

Agentura pro národní bezpečnost v loňském roce výrazně rozšířila své vztahy spolupráce s Ministerstvem Saúdské vnitra, jeden ze světově nejvíce represivních a zneužívání vládních agentur. 04. 2013 přísně tajné memorandum poskytuje NSA informátorů Edward Snowdena Detaily plány agentury, "poskytovat přímé analytické a technické podpory" na Saúdové na "vnitřní bezpečnost" záležitostí.

Saúdská Ministerstvo vnitra, uvedené v dokumentu jako MOI, byl odsouzen na let jako jeden z nejbrutálnějších porušují lidská práva ve světě. V roce 2013, americké ministerstvo zahraničí hlásil , že "Ministerstvo vnitra úředníci někdy vystaven vězňů a zadržených osob na mučení a jiného fyzického zneužívání" .... Zpráva také konstatuje, MV v používání invazivních dohledu zaměřené na politických a náboženských disidentů      www.ritholtz.com/blog/2014/07/nsa-helps-crush-diss ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 28.07.14 06:41  Tatrmannnn  (170663)

cháá to jsou tedy bludy Eman Pluhař: Velmoc neodchází do důchodu

Cháá tomu chlapíkovi tedy nechybí drzost. Co že je tam demokratického, vždyť tam je snad již vše jak ze zákona tak vyhláškami zakázáno. Snad tu demokracii nespatřuje v tom že je tam každý a to i magor ozbrojen. Nebo jí snad spatřuje v tom že se tam mohou svobodně prohánět zhulení marihuanou auty co. Nebo snad v tom že se tam smí vydávat Hitlrovy paměti co. Daleko zásadnější pro demokracii je pocit svobody a to v utkvělé myšlence že nejsem nikým špehován, že se nemusím neustále ohlížet. Že nemusím mít strach si dát schůzku se svou milenkou po telefonu aniž bych si byl jist že to poslouchá třetí nežádoucí osoba. To jen pro ilustraci. Ale to se v USA neděje, tam podezřívá jeden druhého, a stát podezíra všechny své občany z čehosi. Oni nepodezírají jen své občany, oni ti pranoici podezírají celý svět chááá

Idealismus z USA, oligarchie z Moskvy. Jeden z příspěvků k rusko-ukrajinského konfliktu („Supervelmoc neodchází do důchodu“) pochází od amerického neokonservativce Roberta Kagana. Konflikt vidí jako další z trhlinek v řádu svobodného světa, jak byl na troskách druhé světové války vybudován USA, když předtím Evropu rozložily a vehnaly do války tradiční národní zájmy evropských zemí.

mnohem více vasevec.parlamentnilisty.cz/vip-blogy/eman-pluhar- ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 28.07.14 06:09  Tatrmannnn  (170663)

cháá kolik nás ta sranda stála mld co Národní zbrojařské obrození: Česko opět patří ke špičce

Cháá zbrojit se musí již jen pro výstrahu militantním choutkám to je jisté. To jen ti láskopravdaři přišli pro lid s domnělou myšlenkou konverze ale né za účelem skutečné konverze, ale za účelem umožnit obsazení našich trhů „spojenci“ cháá

Doby, kdy byli zbrojaři v Česku v nemilosti, jsou pryč. Na českém exportu se sice zbraně a zbraňové systémy pořád podílejí pouhými dvěma desetinami procenta, ale kdysi silné odvětví viditelně ožívá. Ovšem místo těžké vojenské techniky se Češi vrhli hlavně na jemnější elektroniku. Více na: euro.e15.cz/archiv/narodni-zbrojarske-obrozeni-ces ...euro.e15.cz/archiv/narodni-zbrojarske-obrozeni-ces ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 28.07.14 05:59  Tatrmannnn  (170663)

cháá strašné zvěrstva a svět čumí Počet mrtvých v Gaze přesáhl 1100 usmrceno bylo 218 dětí dvě třetiny z nich mladších 12 let

cháá to zase po nich házeli kamení že strašné

Na Západním břehu Jordánu došlo ke střetům mezi Palestinci, protestujícími proti válce v Gaze, a izraelskou armádou. 10 mladíků bylo o víkendu zastřeleno. Asi 600 lidí bylo zraněno, mnozí z nich střelbou.

V Římě požadoval papež František, aby lidé ukončili krveprolévání na světě, aniž by se konkrétně zmínil o Gaze. "Přestaňte, prosím, přestaňte. Žádám vás z celého srdce," řekl během modliteb.

www.blisty.cz/art/74077.html

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 28.07.14 05:54  Tatrmannnn  (170663)

cháá nač platit spořídaně za služby Politici odpustili rodinám ze sídliště Chanov dluh 30 milionů

cháá nač se chovat přizpůsobivě co. A co chudáci důchodci co celý život poctivě pracovali pro tuto společnost která je nyní neumí ochránit před těmi gaunery s těmi hrnci. Ale ono nejde jen o ně, kolik babiček si musí vystačit pouze v vodou a chlebem jen aby mohly řádně splatit nájenmé co.Jíní si s tím hlavu nelámou a dopadá to tak jak to dopadá.

Mostecký magistrát odpustil 120 rodinám z tamního problematického sídliště Chanov dluh v celkové výši zhruba 30 milionů korun. Město už tak dál nevymáhá doplatky na nájemném nebo energiích. Vedení Mostu nechtělo odpuštění dluhu komentovat. Uvedla to Česká televize.

Mostečtí zastupitelé zastavili podle televize vymáhání ve dvou vlnách. Loni se to týkalo 60 lidí a šlo o dluh ve výši 12 milionů korun, letos dalších 59 lidí, tentokrát byl dluh 17,3 milionu korun. Některé z dluhů prý narůstaly i 13 let. V Chanově žijí převážně Romové. Podle ČT mají z obyvatel sídliště práci odhadem dva lidé z deseti a dluží většina rodin.

Ke konci března evidovala mostecká radnice pohledávky za 155,5 milionu korun. Většinou jí lidé dlužili za nájemné, pokuty a místní poplatky. Nejvyšší dluhy přitom dlouhodobě eviduje právě na sídlišti Chanov. Město však i tam dluhy vymáhá a využívá také služeb exekutorů. Radnice v minulosti přistoupila dokonce i k méně tradičnímu vymáhání dluhů. Lidem, kteří neplatí pokuty za dopravní přestupky, zabavovala auta. www.tyden.cz/rubriky/domaci/politici-odpustili-rod ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 28.07.14 05:09  Tatrmannnn  (170663)

cháá Připravte se letos přijde další El Niňo varují meteorologové

video :

Meteorologický jev El Niňo, který provázejí mnohdy katastrofické výkyvy počasí, se koncem roku vyskytne s 80% pravděpodobností, informovala Světová meteorologická organizace. Ovlivnit umí i počasí v Evropě. V roce 2010, kdy se vyskytl naposledy, například přispěl k mimořádně chladné zimě.

Zdroj: zpravy.idnes.cz/el-nino-v-roce-2014-prijde-na-80-p ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 27.07.14 22:14  stan  (168138)

Špatné vyhlídky pro Rusa

Autor: Redakce, Patria Online


Kolaps ruské ekonomiky do šesti měsíců?

Spojené státy mají dost sil na to, aby srazily Rusko na kolena. Důvodem je jejich moc nad světovým bankovním systémem. Richard Christopher Granville z Trusted Sources se domnívá, že už před leteckou katastrofou nad Ukrajinou došlo k „překročení Rubikonu“. Spojené státy totiž v podstatě odřízly ruskou energetickou trojku Rosneft, Novatek a Gazprombank od mezinárodních financí. Granville k tomu dodává: „Američané mohou Rusko dusit sami, protože žádná významnější západní či evropská banka nebude se Spojenými státy bojovat poté, co BNP Paribas dostala obrovskou pokutu. Spojené státy doposud brzdil možný spor s Evropou, protože právě na ni by dolehla většina protiopatření ze strany Ruska. Po poslední tragédii už jdou ale tyto obavy stranou.“

Bývalý ruský premiér Michail Kasjanov pro Bloomberg uvedl, že posílení sankcí proti finančnímu sektoru by do šesti měsíců způsobilo kolaps ruské ekonomiky. Rusko sice může napáchat škody svými odvetnými kroky, efekt by ale byl asymetrický. Velikost ruské ekonomiky odpovídá ekonomice Kalifornie. Kreml může použít jako páku dodávky plynu, ale to by se obrátilo proti ruské ekonomice. V tomto ročním období by navíc takový krok nebyl příliš efektivní.

Profesor Alan Riley z City University uvádí, že nedostatek plynu může být v případě potřeby nahrazen uhelnými elektrárnami, které jsou nyní nevyužité. Zabralo by to podle něho několik měsíců. „Nebezpečí tkví v tom, abychom na Rusko neudeřili příliš tvrdě. Kolaps celé jeho ekonomiky si nepřeje nikdo,“ dodává ale Riley. Evropa zůstává ohledně sankcí rozdělena, někteří se domnívají, že ohrozily křehké ekonomické oživení.

David Cameron volá po tvrdých opatřeních, José Manuel García-Margallo zase odmítá Rusko kritizovat. Angela Merkelová se o dalších sankcích nezmiňuje a Francie se odmítá vzdát prodeje lodí Mistral za 1,2 miliard eur. Cameron to komentuje tak, že v jeho zemi by provedení takového obchodu bylo nemyslitelné. Z USA ovšem zaznívají hlasy, že tato země začne brzy používat protiteroristické zákony k tomu, aby odstřihly významné ruské společnosti od financí. V extrémním scénáři by tak musely všechny ruské energetické firmy používat pouze hotovost, protože žádná významná banka by jim neposkytla transakční služby. Klíčovou otázkou by pak bylo to, zda by Rusku na pomoc s financováním nepřispěchala Čína. Granville se však domnívá, že pokud by se ukázalo, že Putin má podíl na sestřelení asijského letadla, Čína mu žádnou pomoc neposkytne.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 28.07.14 05:06  Tatrmannnn  (170663)

Špatné vyhlídky pro Rusa

Cháá špatný  propagandistický pokus o síle západu. Když začnu u těch energetických zdrojů tak víš sám že v EU není snad jediná uhelná elektrárna která by dnes stála. Asi je ti známo že nahrazují výpadek dodávek el. energie z odstavených jaderek v NSR, Rakouska. Zrovna tak pochybuji o tom že by Čína nepodržela svého strategického partnera tomu snad nevěříš sám. A snad ani nevěříš tomu že by RF měla prsty v tom sestřeleném letadle. Již včera se začalo polehounku dávkovat že by za tím neštěstím měla být UA armáda, leč z nešťastné náhody. Ono by tomu odpovídalo i to jak rychle odstoupil Jaceňuk. A nedej Bůh aby se Rus rozhodl uzavřít kohouty do EU, nastal by takový chaos že si to snad ani nedovedeš představit. S touto rétorikou začne někdy v období října aby to mělo psychologičtější efekt před nadcházející tuhou zimou. Jak je ti asi také známo tak jsme ve fázovém cyklu nadvlády El-Niňa. Ono již jen až spustí rétoriku o možném utažení kohoutů tak učiní v EU zděšení, tomu věř. A jak jsem již psal Rus si již na ledasco navykl, ale západní Evropan nikoli. Ono hledání pravdy je vždy svízelné ale určitě se to vyplatí pro klid v duši cháááá

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (1) 28.07.14 09:14  stan  (168138)

Špatné vyhlídky pro Rusa

Co věta to perla a nejlepší je tato :Zrovna tak pochybuji o tom že by Čína nepodržela svého strategického partnera tomu snad nevěříš sám.

Pro zlepšení tvého ekonomického vzdělání.    www.businessinfo.cz/cs/clanky/cina-zahranicni-obch ...

Obrat obchodu Číny s Ruskem 88,2 miliard USD, s USA 484,7 a s EU 546,1 tak kdo je strategický partner?

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 28.07.14 09:20  Tatrmannnn  (170663)

Špatné vyhlídky pro Rusa

cháá kolik žije obyvatel v EU a kolik v RF. To že s EU mají větší eko. stiky přeci neznamená že by nebyli strategičtí partneři, co myslíš. Když si může Čína dovolit vydržovat svého úhlavního nepřítele aby nepošel na úbytě tak proč né přítele chááá chááá

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 28.07.14 07:49  delegát XVII. sjezdu KSČ Nejlépe hodnocený autor  (150991)

Špatné vyhlídky pro Rusa

Koukal jsem, jak se na Patrii pod tím hanebným článkem hned vyrojily četné rusofobní ludry plné nenávisti plivající na Vladimíra Vladimíroviče své jedovaté sliny. Měl bys tam ihned vletět a zjednat tam pořádek, Tatrmanne. :DDD

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 28.07.14 08:07  Tatrmannnn  (170663)

Špatné vyhlídky pro Rusa

Cháá ale jo každý má svůj názor, já jen mohu dodat že jsou to tací co za bolševíka čpěli tu síru na USA. Nemají absolutně svůj mozeček a rozpoznávací schopnosti  již vůbec ne. Ti budou vždy kvokat pro ty co je krmí. Ti lidé se prostě nezmění. Ale že to té RF ti z Hágu opepřili že. No to jsou ještě ty Jelcinovo chlastačky. Jinak jestli je to po právu tak žádných debat a zacvakat to musí to je jisté. Horší je že to pro ně přišlo v tu nejnevhodnější dobu. To už by s nimi mohlo zacloumat a to fest. Nyní jde jen o to jestli to ustojí jejich prozatím mírumilovné chování cháá

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 27.07.14 21:00  Tatrmann  (155196)

cháá Základna NATO v Polsku tedy blíž Rusku destabilizuje region?

Vybudování základny rychlého nasazení Severoatlantické aliance v Polsku vyvolává v Rusku varovné signály, že se destabilizuje celý region. NATO spěchá s tím, aby využilo krizi na Ukrajině k maximálnímu rozšíření svých struktur k ruským hranicím. Jak prohlásil vrchní velitel Spojených ozbrojených sil NATO v Evropě, americký generál Philip Breedlove, Severoatlantická aliance studuje možnost přeměny polského města Štětín na největší základnu ve Východní Evropě, píše Petr Iskenderov na stránce rozhlasové stanice Hlas Ruska.

Úporná snaha USA a NATO posunout vojenské struktury Severoatlantické aliance k ruským hranicím hrozí, že přemění obyvatele polského města Štětín na rukojmí geopolitických her. Generál Breedlove slibuje, že zde budou rozmístěny nové druhy zbraní a vojenské techniky, muniční sklady, sklady paliva a další objekty, které ani náhodou nepřinesou místním obyvatelům více bezpečí. Zato však budou znamenat reálnou hrozbou pro už mnohokrát zkoušenou ekologii Baltského moře a nedalekého jezera Dombe. V generálově podání to znamená „posunout zdroje NATO na východ“, avšak v praxi podobné kroky tradičně vytvářejí hrozbu destabilizace celého regionu, připomenul Hlasu Ruska analytik Andrej Arešev:

"Podobné kroky mají negativní vliv na situaci v regionu. Víme ze zkušeností z podobných případů, že umístění amerických formací na důležité tranzitní a komunikační cesty má negativní bezpečnostní následky v odpovídajícím regionu  www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/zakladna-nato-v ...

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 27.07.14 20:57  Tatrmann  (155196)

cháá Ne každý muslim je terorista ale (skoro) každý terorista je muslim

Tahle slova jsou sice poněkud klišé, ale napadla mě při čtení "ročenky" světového terorismu. Za poslední rok se počty útoků zvýšily o 30%. A TOP12 zemí s nejvyšším rizikem útoku je: Irák (neměli jsme tam toho Saddáma nechat?), Afghánistán, Pákistán, Somálsko, Nigérie (milice Boko Haram), Jemen, Sýrie, Filipíny, Libanon, Lybie, Kolumbie a Keňa (milice al Šabáb). Pokud pomineme Kolumbii, která má své specifické problémy, není tenhle seznam pro islám vůbec dobrá reklama.

Samozřejmě netvrdím, že islamisté můžou za každý teroristický útok, který se na planetě odehraje. Ale seznam nejrizikovějších zemí mluví celkem sám za sebe. Islám se k ospravedlnění "boje proti nevěřícím" dá evidentně využít celkem snadno, a je jedno, jestli je to na Blízkém východě, v Africe nebo v Číně. Naproti tomu mi není známo, že by se křesťané někde ve větším počtu opásávali výbušninami, nebo vjížděli do ulic s náklaďáky plnými plastické trhaviny.

Dlužno ovšem podotknout, že Západ si eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/6833-ne-kazdy ...

 

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 27.07.14 20:54  Tatrmann  (155196)

cháá Na Porošenka něco prasklo něco velmi zajímavého

Forbes Petra Porošenka uvádí jako 130. nejbohatšího Žida světa s 1,6 miliardami dolarů. Narodil se jako Waltzman. Porošenko je jeho jméno po matce, ta byla Židovka. V minulosti byl Porošenko sponzorem strany Naše Ukrajina a Viktora Juščenka. K jeho obchodnímu impériu patří i 5. TV kanál proslulý svou anti-ruskou propagandou. Donedávna ale jeho skupina výroby konfekce Rošeň vydělávala stovky milionů US dolarů na obchodech v Rusku.

eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/6834-na-poros ... 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:


Diskuze Akcie ERSTE BANK, další stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Akcie ERSTE BANK

Akcie ERSTE BANK - zdrojová stránka k tématu diskuze Akcie ERSTE BANK.

Zasílání diskuze Akcie ERSTE BANK e-mailem. - zasílání jednotlivých názorů diskuze nebo denního přehledu diskuze Akcie ERSTE BANK na email.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Akcie ERSTE BANK.


 Přehled BCPP XETRA 10:01 
 Název   Kurz   Změna 
 CETV  50.95  +2.10% 
 ČEZ  591.00  -0.17% 
 ERSTE  532.00  -1.54% 
 FORTUNA  128.70  -0.16% 
 KOMER. BANKA  4 550.00  0.00% 
 NWR  3.90  0.00% 
 ORCO  12.65  0.00% 
 PEGAS  625.00  +0.81% 
 PHILIP MORRIS  10 417.00  0.00% 
 PLG  157.55  0.00% 
 TELEFÓNICA  262.00  -2.75% 
 UNIPETROL  127.50  0.00% 
 VIG  1 047.00  -1.04% 
Komodity online
 Ropa 107.88 USD 09:34   
 Zlato 1306.00 USD 09:34   
 Stříbro 20.63 USD 09:34   
 Káva 179.85 USD 25.07   
 Cukr 17.12 USD 09:42   
 Bavlna 65.87 USD 09:32   

Zobrazit sloupec 

Kalkulačky

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Investice

Makroekonomika - ČNB

Základy FOREX

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Další odkazy

Úřad práce

Katastr nemovitostí

Auto - TÜV spolehlivost

Zlato online, Stříbro, Ropa

Monitoring ekonomiky

Burza - ČEZ

Kurs měn Euro Dolar


Zájezdy

Last minute

Recenze hotelů

Lyžování

Zájazdy.sk

Kréta - Řecko

Rhodos - Řecko

Hurghada - Egypt

Alanya - Turecko

Mallorca - Španělsko

Istrie - Chorvatsko

Partneři

Kurzy Online SK

Jak podnikat

English version

Czech currency

Prague stock exchange

Trademarks

Služby kurzy.cz

HTML kódy pro web

RSS kanály

Mapa webu


Kurzy.cz patička

Copyright © 2000 - 2014

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.

ISSN 1801-8688, Tel. 241 485 232, 234.

Ochrana údajů