Akcie ERSTE BANK - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Akcie ERSTE BANK - Diskuze k tématu Akcie ERSTE BANK


   

Výpis příspěvků diskuze Akcie ERSTE BANK, 1 až 20 (106311)
Zasílání diskuze Akcie ERSTE BANK e-mailem.
 
přečíst (0) 25.10.14 23:12  Tatrman  (172690)

cháá nic moc k pondělku co cháá

stockcharts.com/h-sc/ui?s=$NYMO&p=D&yr=1&a ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (2) 25.10.14 22:45  VB  (173092)

Rýpalovo ukrajinské štěstí

Dnešní ukrajinská realita: bunda za 2 měsíční platy, jeany za jeden důchod.m.zahranicni.eurozpravy.cz/evropa/105208-zima-a-hl ... si to, Ukáčka revoluční. Ruské jho - PŘES 200 miliard dolarů během 25 let se do vás narvalo, nelíbí se? Majdan?. Teď vás budou krmit český rýpalové!!!

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 25.10.14 22:41  Tatrman  (172690)

cháá to je tedy síla co cháá Kolik hospodských sestřelí Andrej Babiš?

cháá a to do nedávna když byli ve ztrátě jako že byli, a měly odpisy na manželku a dítě dostávali od státu 20.000,- keš cháá

Andrej Babiš by rád elektronickou evidenci tržeb, jakou mají v chorvatsku. Tam prý v restauračních zařízeních po jejím zavedení stoupaly občas zázračně tržby i o sto procent. Naši hospodští ale tvrdí, že daně je zruinují. Tedy ne všechny. Náš čtenář ví, jaká část jich má padnout za pivo a vlast. A nejspíš zná odpovědi i na další otázky pravidelného kvízu.

Zdroj: www.penize.cz/dane/292094-kolik-hospodskych-sestre ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 25.10.14 22:37  Tatrman  (172690)

cháá již se šetří bezmála 30 let cháááá Schwarzenberg: Lidé nechápou že se musí šetřit

cháá pak kníže by měl spíše napsat kdy se již konečně přestane šetřit, kdy si budeme již konečně moci povolit ty opasky. Zatím to vypadá že se šetří stále dole, a stále jsme při tom šetření na tom hůře a hůře chááááá                                                                             Předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg byl hostem pořadu Události, Komentáře. Kromě shrnutí voleb se vyjádřil i ke své vlastní pozici ve straně a její budoucnosti. Za důležitý krok pro TOP 09 považuje přiznání vlastních chyb.  moneymag.cz/ekonomika/3821-schwarzenberg-lide-nech ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 25.10.14 22:19  Tatrman  (172690)

cháá a my si je zde hýčkáme cháá Němců v oddílech Islámského státu rychle přibývá

cháá to bude nejspíše pouze ta nešpičatější špička toho ledovce že cháá

Počet islámských extremistů v Německu rychle roste, nejméně 450 Němců se už připojilo k oddílům Islámského státu operujícím v Sýrii a Iráku. V německé rozhlasové stanici rbb-Inforadio to oznámil šéf místní kontrarozvědky BfV Hans-Georg Maassen.

Tajné služby podle něj evidují 6300 radikálů, kteří se hlásí k ultrakonzervativním proudům islámu. K sektám džihádistů, které usilují o zavedení islámského pořádku v zemi, se podle Maassena do konce roku připojí už kolem sedmi tisíc lidí, zatímco ještě před třemi lety jich byla zhruba polovina.

Radikální duchovní dávají německým rekrutům pocit sounáležitosti a vyššího sebevědomí, upozornil šéf kontrašpionáže. Podle Maassena se už k oddílům islamistů pod vlajkou Islámského státu v Sýrii a Iráku připojilo 450 Němců.

Německý týdeník Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung soudí, že jejich počet je ve skutečnosti daleko vyšší. S odvoláním na nejmenované zpravodajské zdroje týdeník napsal, že jejich počet může dosahovat až 1800.  www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/nemcu-v-oddi ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 25.10.14 22:12  Tatrman  (172690)

cháá to je konečná cháá Co se s Obamou děje? Expert hodnotí

cháá ti váleční štváči přirovnávají Obamu k Fábiovi Maximusovi chááá No to vám stoji za tu chvilku nad tím článkem, to se pobavíte jak hluboko mohou až padnout ve svých myslích. Oni jsou již vážně mrzáci na palice, oni ve svých snech válčí po celém světě a udivují se že je to stále jen ve snu, strašné že. No jistě Obama strategicky vyčkává stejně jako velký stratég Maximus. A co by si ti štváči přáli aby po tom vychytralém vyčkávání napadl a zdecimoval. Nejspíše mají na mysli obelstěného Rusa že chááá chááá                                                                                                                                         Prezident Obama je opakovaně obviňován z váhavosti. Kritici tvrdí, že se zdráhal vyslat více vojáků do Afghánistánu, řešit nebezpečí v Libyi, poskytnout podporu syrským povstalcům a naposledy zahájit vojenskou akci proti Islámskému státu," uvádí Brian Michael Jenkins v úvodu svého komentáře pro server L.A. Times. Ředitel neziskové analytické organizace RAND Corporation v něm rozebral dosavadní politiku

mnohem více zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/105193-co-se-s-ob ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 25.10.14 22:13  Tatrman  (172690)

cháá to je konečná cháá Co se s Obamou děje? Expert hodnotí

Je to všechno nezbytně špatně? Záměrné vyčkávání je dlouhodobě úspěšnou vojenskou strategií, která se datuje přinejmenším do dob druhé punské války z třetího století před naším letopočtem. Hanibalova kartaginská armáda, včetně jeho válečných slonů, úspěšně absolvovala cestu ze Severní Afriky přes Španělsko a Alpy, aby napadla Itálii se severu. Tam Hanibalova vojska uštědřila dvě šokující porážky mocným římským legiím a uvrhla zemi do paniky," připomíná Jenkins.

"Během běžného období byla římská republika řízena senátem a dvěma volenými konzuly, kteří společně vládli po jednoleté volební období. Ale v dobách národních krizí měl senát možnost jmenovat diktátora, který převzal vedení. Tváří v tvář Hanibalovu postupu senát vybral Quinta Fabia Maxima, který tou dobou sloužil druhé volební období jako konzul," dodává analytik.

"Všichni očekávali, že Fabius Maximus, uznávaný vůdce a zkušený generál, rychle vyrazí proti Hanibalovým silám, ale on tak neučinil. Namísto toho se vyhnul velkým bitvám a raději rozptyloval Hanibalovu armádu na křídlech, čímž zabraňoval, aby útočníci získávali zásoby, pozvolna je vyčerpával a oslaboval jejich sílu. Šlo o zadržovací strategii. To se ale Římanům nelíbilo. Vyhýbat se boji bylo neřímské, urážející velikost Říma. Lidé nazývali Quinta Fabia Maxima Cunctatora váhavcem. Bylo to myšleno jako urážka," uvádí komentář.

"Fabius Maximus byl nahrazen konzulem odhodlaným napadnout Hanibala přímo. Pod vedením nového diktátora vyrazilo osm

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 25.10.14 21:41  Tatrman  (172690)

cháá Příchod Rozpuštění EU

V Evropě už víme, ekonomika je v troskách. Itálie je zpět v recesi již potřetí od roku 2008. Německá ekonomika smluvně ve druhém čtvrtletí roku 2014 a bude pravděpodobně v recesi, než v prvním čtvrtletí roku 2015. Francie byla registrována nulový růst po dobu šesti měsíců.

Nic z toho by mělo šokovat nikoho. Z ekonomického hlediska byla Evropa mrtvý čtyři roky. Jistě, tam byly malé hrboly v různých datových bodů tu a tam v té době ... ale celkově míra nezaměstnanosti zůstává na nebo v blízkosti rekordních maxim, dluh stále roste, a lidských podmínek v některých regionech nyní vypadat zemích třetího světa.

Avšak větší příběh je jedním z politiky. Pokud jste se k nám četl nějakou dobu víte, že klíčovým tématem pro nás je, že politika řídí vše, co v Evropě.

Evropa jako celek je socialistický charakter

více www.zerohedge.com/news/2014-10-25/coming-dissoluti ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 25.10.14 21:43  Tatrman  (172690)

cháá Příchod Rozpuštění EU

V Belgii, napětí mezi francouzsky mluvícími Valony a vlámské (holandské) populace na vzestupu v posledních letech, a tam je doutnající smysl z mnoha ve Flandrech, že by měla být nezávislá. Belgie by se jednoduše rozdělit na dvě poloviny: je to pravděpodobné, že mapa Evropy by měla být vystavena, s Valonsko možná připojí sám sebe (de jure nebo de facto) do Paříže a dalších střepů, které se vážou na Lucembursko. V každém případě, Belgie jako země by třeba udělat, a žádný z těchto malých zemí by významnou měrou přispívá k NATO a evropské jednoty.

 

Více pravděpodobný je Katalánština nezávislost, snaha rozbít zemi Španělsko. Španělska Katalánci mají pocit, že nesou neúměrné ekonomické zatížení, protože jejich bohatství je šířen po celé zemi. Mají nezávislou historii, jazyk, a ducha, a "vzpouru" katalánskou mohla znovu inspirovat vizi samostatného baskického státu, což má za následek zánik Španělska, jak ji známe dnes.

K překvapení mnoho, starý republika Benátek Zdá se, že vstal z mrtvých se v roce 2014. Na začátku tohoto roku, 89 procent voličů v Benátkách schválila hlasování vyzývající k benátské nezávislost . Samozřejmě, že není jasné, co se stane v budoucnosti, ale sjednocené Itálie je menší než století a půl starý, a tak je možné si představit, jeho částí, jako Benátky, jít svou vlastní cestou.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 25.10.14 21:45  Tatrman  (172690)

cháá Příchod Rozpuštění EU

Všimněte si, že hlavním zájmem německých úředníků je ne , že ECB nemá ponětí, co to dělá ... ale, že pokud selže QE bude poskytovat krmivo spatřují Merkelové hlavní konkurent ve volbách Německo ...

Opět platí, že politika řídí vše, co v Evropě.

Jak to všechno skončí, je jasné každému: EU pro řešení krize se vrátí a celý nepořádek se zřítí.

Připravte se teď, další kolo krize láká.

Pokud jste se ještě, aby přijaly opatření k přípravě na druhé kolo finanční krize, nabízíme investiční zdarma zprávu finanční krize "druhé kolo" Survival Guide , který nastiňuje snadné, jednoduché sledovat strategie, které můžete použít nejen chránit vaše portfolio z poklesu trhu, ale ve skutečnosti produkují zisky.

Si můžete vyzvednout ZDARMA kopii na:

www.phoenixcapitalmarketing.com/roundtwo.html

S pozdravem

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 25.10.14 21:02  Tatrman  (172690)

Cháá hodně rizikové povolání že cháá Další Deutsche bankéř a bývalý SEC Vymáhání prokurátor spáchá sebevraždu

Thierry Leyne, francouzsko-izraelský podnikatel, byl nalezen mrtev poté, co skočí na 23. patře jedné z věží Yoo, prestižní rezidenční komplex v Tel Avivu. 

Jen pár krátkých hodin později WSJ hlášeno , že dalším Deutsche Bank veterán spáchal sebevraždu, a ne jen tak někdo, ale kolega generální ředitel banky, 41 let Calogero "Charlie" Gambino, který byl nalezen na ránu 20 října, mít také pověsil za krk ze schodiště zábradlí, které se podle policie v New Yorku bylo příčinou smrti. Domníváme se, že nějaký vztah k slavnému italskému rodu nesoucí toto příjmení je čistě náhodná

více www.zerohedge.com/news/2014-10-25/deutsche-bank-la ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 25.10.14 21:07  Tatrman  (172690)

Cháá hodně rizikové povolání že cháá Další Deutsche bankéř a bývalý SEC Vymáhání prokurátor spáchá sebevraždu

Cháá Lujgi nejideálnějším řešením by bylo kdys  tam ty všechny válečné štváče mohl vzít k sobě na ozdravný pobyt. A hezky do izolace aby již více nezlobili cháá

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 25.10.14 21:19  Tatrman  (172690)

Cháá to je síla že cháá Další Deutsche bankéř a bývalý SEC Vymáhání prokurátor spáchá sebevraždu

To zbývá být viděn jestliže Calogero smrt byla také v souvislosti s drahými kovy zfalšoval i když to jistě nebude překvapením. Co je překvapivé, je to, že pomalu se věci začínají rozpadat na jedné banky, která jako my nebudou pneumatiky zdůraznit , má větší pyramidu fiktivních derivátů na své rozvaze, než i JPMorgan, ve výši až 20 krát více než HDP Německa sám, a kde případně vnitřní vyšetřování stále pokračuje až na vrchol, pak Evropa sama o sobě, a tím i na světě, by byl v ohrožení.

GRAF

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 25.10.14 17:52  Filda  (167175)

Soros má pravdu

www.investicniweb.cz/2014/10/23/soros-evropo-probu ...

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:
přečíst (1) 25.10.14 18:22  Kebab Jméno 'Kebab' používá stále stejný uživatel  speedy60zavinactiscali.cz  (159313)

Soros by měl dostat už jednou pořádně po papuli a alespoň virtuálně

a těch, na kterých se on provinil on a především jeho peníze, je už hodně a počet dále stoupá ... takže asi to bude jen otázka času. Každopádně by neměl mít tento panáček už teď klidné spaní, ovšem on asi nemá svědomí a spát nemusí?

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (1) 25.10.14 19:06  Tatrman  (172690)

Soros by měl dostat už jednou pořádně po papuli a alespoň virtuálně

Cháá Je to válečný štváč nic jiného, je směšně trapnej asi jako bolševický konfidentský štváč Štětina cháá

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:
přečíst (1) 25.10.14 20:16  Luigi  luigi.carpaganizavinacseznam.cz  (166289)

Soros by měl dostat už jednou pořádně po papuli a alespoň virtuálně

Ten pán je finanční stratég. A vydělal velké peníze na procesu zflexibilnění libry. Jenže pokud vím, z Ruska byly jeho "kulturní" spolky vykázány a na Rublu nějak ne a ne zbohatnout. Na jeho přírodních zdrojích také ne a to ho asi štve stejně jako paní Albrightovou. Už jsou to taky starší lidé a války je tak neděsí ( no bóže, to je prostě riziko podnikání..). Takže bych jeho slova nebral až tak vážně. Může ale vzít své peníze, zrekrutovat soukromou armádu a jít bojovat proti Rusovi osobně na Ukrajinu. Přece za sebe nenechá nikoho jiného dělat spravedlivou věc!!! A ochrání Evropu!!!

Soros Army go!!!

Luigi, blázen..

vůbec, parlament, který odhlasuje válku, by měl jako jeden muž zamířit do pole (války, tak se to říkávalo..)

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 25.10.14 16:28  Tatrman  (172690)

cháá správná cesta ČEZ na Slovensku? Bez Rusů jen těžko.

Vztahy mezi Evropskou unií a Ruskem v mnohém připomínají studenou válku. V případě Slovenských elektráren, o něž má zájem tuzemská energetická jednička ČEZ, je ale zájmem Slováků i Čechů vtáhnout do hry právě Rusy.

Zdroj: ceskapozice.lidovky.cz/cez-na-slovensku-bez-rusu-j ...

cháá je to zajímavé ale jako národy jsou si tyto tři nejblíže a měly by těsně spolupracovat že cháá

 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 25.10.14 16:24  Tatrman  (172690)

cháá ČEZ bude mít problém Německo: Je cílem energetické změny i potlačit korporace?

Na německém energetickém trhu působí čtyři velké firmy – E. ON, RWE, EnBW a švédský Vatenfall. Podle kritiků jsou příliš spojené s jádrem a uhlím. Nedokážou se přizpůsobit novému světu obnovitelných zdrojů – v Německu zejména solárních a větrných elektráren. A mimo jiné prodělávají i proto, že se vyznačují starým myšlením.

Zdroj: ceskapozice.lidovky.cz/nemecko-je-cilem-energetick ...

cháá vše jde pouze za OZE. Proto nechápu to včerejší nadčení na trhu, co to je za komedii co cháá

 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:


Diskuze Akcie ERSTE BANK, další stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Akcie ERSTE BANK

Akcie ERSTE BANK - zdrojová stránka k tématu diskuze Akcie ERSTE BANK.

Zasílání diskuze Akcie ERSTE BANK e-mailem. - zasílání jednotlivých názorů diskuze nebo denního přehledu diskuze Akcie ERSTE BANK na email.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Akcie ERSTE BANK.


 Burza Prime 16:27 
Název Kurz Změna
 CETV CME  50.40  +0.20% 
 ČEZ  602.80  +2.69% 
 ERSTE GROUP BANK  515.80  +3.16% 
 FORTUNA  117.40  +0.60% 
 KOMERČNÍ BANKA  4 775.00  -0.44% 
 NWR  0.55  0.00% 
 PEGAS NONWOVENS  627.00  +0.32% 
 PHILIP MORRIS ČR  10 000.00  +0.02% 
 PLG LOBKOWICZ  168.00  +0.54% 
 TELEFÓNICA O2  250.00  -6.89% 
 UNIPETROL  130.00  -0.76% 
 VIG  1 003.00  -0.50% 
Komodity online
 Ropa 86.23 USD 24.10   
 Zlato 1230.50 USD 24.10   
 Stříbro 17.19 USD 24.10   
 Káva 190.50 USD 24.10   
 Cukr 16.40 USD 24.10   
 Bavlna 63.81 USD 24.10   

Zobrazit sloupec 

Kalkulačky

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Investice

Makroekonomika - ČNB

Základy FOREX

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Další odkazy

Úřad práce

Katastr nemovitostí

Auto - TÜV spolehlivost

Zlato online, Stříbro, Ropa

Monitoring ekonomiky

Burza - ČEZ

Kurs měn Euro Dolar


Zájezdy

Last minute

Recenze hotelů

Lyžování

Zájazdy.sk

Kréta - Řecko

Rhodos - Řecko

Hurghada - Egypt

Alanya - Turecko

Mallorca - Španělsko

Istrie - Chorvatsko

Partneři

Kurzy Online SK

Jak podnikat

English version

Czech currency

Prague stock exchange

Trademarks

Služby kurzy.cz

HTML kódy pro web

RSS kanály

Mapa webu


Kurzy.cz patička

Copyright © 2000 - 2014

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů