Akcie ERSTE BANK - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Akcie ERSTE BANK - Diskuze k tématu Akcie ERSTE BANK


   

Výpis příspěvků diskuze Akcie ERSTE BANK, 1 až 20 (102408)
Zasílání diskuze Akcie ERSTE BANK e-mailem.
 
spíše nečíst (2) 01.09.14 15:16  rufus Jméno 'rufus' používá stále stejný uživatel  (171648)

Krátká inventura.

USA rozdmýchávají války, konflikty a štvou národy proti sobě.

Od časného léta bombarduje nelegitimní kyjevský pučistický režim na východě Ukrajiny školy, nemocnice, domy, domovy důchodců, elektrárny, vodárny atd., aby v zárodku udusil úsilí o nezávislost ruské většiny v této oblasti.

EU, NATO a pro-západní média tolerují a podporují toto počínání.

Každý, kdo takové bezpráví rozpozná, ale odvrací pohled, stává se spoluvinným. 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (2)
Vaše doporučení:
přečíst (1) 01.09.14 15:29  xy  (171649)

Krátká inventura.

Ryba smrdí od hlavy a i USA má svou hlavu! Kdo ví jak se jmenuje?

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (1) 01.09.14 15:18  Georgios Maniacos  (154432)

Krátká inventura.

naprostý souhlas..

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 01.09.14 12:00  vyhnal  (167497)

technika na erste

www.investicniweb.cz/2014/9/1/technicka-analyza-ce ...

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (6) 01.09.14 10:24  Tatrmannn  (171642)

cháá ten konfident si to maluje Jaromír Štětina varuje před kompromisy na Ukrajině

Cháá on asi spadl na čelo a nebude v tom sám že. Tak oni si představují že budou zvedat na kde jaké sankce ruce a že potom jim familiární úředníci z Bruselu najdou jiná odbytiště. Tak že vlastně o nic nejde, že jde jen o takovou srandu. Ten člověk je ale úplně mimo, nikdo mu nic hledat nebude a kompenzace také nebudou a když tak minimální. On asi zapomněl že se každý rozhoduje svobodně že ho nikdo nenutí, o tom jestli schválí či neschválí ty sankce. Jen Sobotka se chová velice pragmaticky a než zvedne ruku chce vědět zač jí bude vlastně zvedat. Štětino když tak jdi k panu Sobotkovy na doučování z diplomacie a hlavně ekonomie. Nikdo tě přeci nenutí tu ruku zvednout a když jí zvedneš tak za tebe nikdo ten horký brambor z ohně již tahat nebude, jsi snad svéprávný né, nebo snad nééé. Vůbec nechápu co tam takovíto lidé dělají, vážně to nechápu.

konfident StB a bolševík Štětina

Důvodem ruské agrese je neochota Ukrajinců se podílet na euroasijské celní unii, která je jen novou podobou Sovětské unie. Ukrajinci odmítli hladomor, gulagy a deportace a odmítli stejný typ lidí, kteří jim vládli v dobách SSSR. Konflikt můžeme zažehnat tím, že nebudeme dělat kompromisy ohledně územní celistvosti Ukrajiny, odmítneme ruské plány na federalizaci a snahy o nové územní uspořádání. Musíme vystupňovat tlak na Rusko a zpřísnit politické a ekonomické sankce, i když to bude na úkor evropských vývozců. Těm státy EU musí pomoci s hledáním nových odbytišť. Politici ze států střední a východní Evropy, právě díky své historické zkušenosti, musí jít v Evropě příkladem,“ dodal Jaromír Štetina po skončení konference.  více www.top09.cz/co-delame/tiskove-zpravy/jaromir-stet ...

Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (3) 01.09.14 13:00  Georgios Maniacos  (154432)

cháá ten konfident si to maluje Jaromír Štětina varuje před kompromisy na Ukrajině

Tatroš, Štětina je z mého hlediska to nejodpornější stvoření ,které se v politice v součastnosti pohybuje-Glum.Rád bych věděl jaký člověk mu mohl dát hlas ve volbách,co si myslel,že mu jej dal???

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (3)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 01.09.14 15:06  stan  (168138)

cháá ten konfident si to maluje Jaromír Štětina varuje před kompromisy na Ukrajině

Kluci, když se vám Štětina nelíbí, tak se pomilujte s Humlem, ten je dobrej.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 01.09.14 15:17  Georgios Maniacos  (154432)

cháá ten konfident si to maluje Jaromír Štětina varuje před kompromisy na Ukrajině

našinec se chlapama nemiluje,nesmíš své koníčky podsouvat ostatním,démonkrate

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (5) 01.09.14 11:39  zoubek  (143656)

cháá ten konfident si to maluje Jaromír Štětina varuje před kompromisy na Ukrajině

Bravo Tatrmane , ten chlapl opravdu spadnul na velkej kámen nosem napřed. Já se divím všem politikům  z EU i USA a hlavně Německa,  Merklové,. Když stále všechno svalují na Putina, proč neřeknou také Porošenkovi , zastav bombardování a střílení na východní Ukrajině  a vyjednávej a vyjednávej. a vyjednávej. Proč mu neřeknou bombardování , střílení , vraždění je nepřípustné, v Evropě a nakonec i v Ukrajině. Putin jim to řekl správně , Evropa pošlapává ideály, které sama prosazuje.  Sakra nevíte někdo jak to dát politikům na vědomí, jak jim to dát najevo, jak jim to napsat, aby to bylo slyšet. Jsme také voliči a tak máme právo to veřejně říct a nečekat až budou volby, zorganizujte někdo , kdo to umí, demonstarci na Václaváku a já tam určitě pojedu.Je to pokrytecké jednání, každý politik mele sankce, sankce, sankce, ale nikdo neřekne sankce  i na Porošenka , je to vrah a patří před soud.  

Dosavadní doporučení: přečíst (5)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 01.09.14 10:09  Tatrmannn  (171642)

cháá to je také ptáček Proč připomíná Mitrofanovův twitter Hitlerův bunkr

cháá spíše by mu to slušelo v MfD jak v Pr .

cháá a ten chasník Mitrofanatick má naprostou pravdu cháááááá

Reakce na AlexandrMitrofa: ,,Nejvice me desi, ze je tu porad dost lidi, co by s otevrenou naruci bezeli vstric Rusku – Putinovi“

Za rusofila je tam označen v zásadě každý, kdo hlasitě nepléduje proto, aby kvůli Ukrajině začala třetí světová. Nikdy by mě nenapadlo dělit obyvatelstvo Čech, Moravy a Slezska na rusofily a rusofoby, přijde mi to tak trošku úchylné už z podstaty.

mnohem více chááá outsidermedia.cz/pro%c4%8d-p%c5%99ipom%c3%adn%c3%a ...

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 01.09.14 10:01  Tatrmannn  (171642)

cháá Zbyněk Fiala: Ukrajina před bankrotem co se změní?

cháááááááá

pravodajství z Ukrajiny stále častěji připomíná Radio Jerevan, jeden den ukrajinská armáda dobývá jedno město za druhým, a druhý den v panice prchá. Ty nejdůležitější věci v něm obvykle chybí – dnešní politika patří do kategorie „dojížďáku“, její aktéři se brzy změní, píše Zbyněk Fiala, dlouholetý šéfredakcto Ekonomu na portálu vasevec.cz..

Je toho hodně, co ovlivní budoucnost Ukrajiny. Především v říjnu v zemi proběhnou parlamentní volby a možná to stihnou ještě před státním bankrotem. Dá se to zkazit. Třeba neproběhnou na celém území , nebo budou vyhlášeny za neplatné, pokud nedopadnou tak, jak měly.
více
www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/zbynek-fiala-uk ...

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 01.09.14 09:54  Tatrmannn  (171642)

cháá Ruské MZV: Neochota Kyjeva použít koridory zřízené pro vojáky svědčí o vztahu úřadů k lidem

„Neochota Kyjeva použít humanitární koridory k odchodu příslušníků silových složek dokazuje, nakolik jsou úřady „ochotny“ zachraňovat životy svých lidí. Cynismus a nezodpovědnost úřadů, které jsou zodpovědné za kárnou operaci, neznají mezí“, napsal Dolgov na své stránce na Twitteru.
Číst všechno: czech.ruvr.ru/news/2014_08_31/Ruske-MZV-Neochota-K ...

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 01.09.14 09:49  Tatrmannn  (171642)

cháá chááá chááá a svět opět mlčí Izrael na Západním břehu zabral dalších 400 hektarů půdy

cháá nemusí pršet hlavně když kape že cháá

Izrael v neděli oznámil, že si přisvojuje zhruba 400 hektarů půdy u sídliště Etzion na Západním břehu Jordánu. Podle organizace Peace Now, která bojuje proti rozšiřování židovských osad na palestinském území, to je největší zábor půdy na okupovaném území za 30 let.

Na místě se už objevila varování s nápisem: „Státní půda - zákaz vstupu“. Armáda státní zábor půdy nevysvětlila. Podle armádního rozhlasu je však krok odpovědí na vraždu tří židovských mladíků, které v červnu unesla skupina Palestinců právě zde.

Incident vyostřil napětí mezi Izraelci a Palestinci a vedl k nové ofenzivě Izraele v pásmu Gazy, která skončila teprve nedávno.

Na zabrané půdě je možné vystavět sídliště s několika tisíci bytů, upozornil britský list The Independent. Dosud zde žije jen deset židovských rodin, uvedla agentura Reuters. www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/ ...

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 01.09.14 09:41  Tatrmannn  (171642)

cháá to není konjunktura že Češi nesplácejí půjčky za 160 miliard. Špatných úvěrů je nejvíc v historii

cháá a když se k tomu započítají jisté ztráty z dluhopisů tak no nevěstí nic dobrého že

Praha - Klienti českým bankám řádně nesplácejí půjčky už za více než 160 miliard korun. To je nejvíce za dobu, co Česká národní banka tyto údaje zveřejňuje. Před rokem přitom byla tato suma o 17 miliard nižší, informují dnešní Hospodářské noviny (HN).

Největší podíl na nesplůácených půjčkách mají úvěry bank domácím firmám. Ty aktuálně nesplácejí více než třetinu uvedené částky, což představuje více než 60 miliard korun. Téměř stejnou sumu mají problém splácet i české domácnosti, uvádějí HN.

Podle ekonomů se na růstu špatných úvěrů podepsala především ekonomická krize předchozích let. Česko od roku 2008 zažilo dvojitou recesi a kvalita bankovních půjček reaguje na kondici ekonomiky vždy se zpožděním – zpravidla několika čtvrtletí.  ekonomika.eurozpravy.cz/ceska-republika/101288-ces ...

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 01.09.14 09:34  Tatrmannn  (171642)

cháá konjunktura vypadá jinak Českým bankám klesl čistý zisk o 840 milionů. Vydělaly 36 miliard

Z největších bank Komerční bance v pololetí stoupl konsolidovaný čistý zisk meziročně o 1,2 procenta na 6,4 miliardy korun, České spořitelně se snížil o 4,6 procenta na 7,78 miliardy korun, Raiffeisenbank o 17 procent na miliardu korun. ČSOB zisk vzrostl o pět procent na 7,2 miliardy korun.Více na: zpravy.e15.cz/byznys/finance-a-bankovnictvi/ceskym ...Tuzemským bankám a spořitelnám klesl v prvním pololetí souhrnný čistý zisk meziročně o 840 milionů na 35,9 miliardy korun. Vyplývá to z dat, která zveřejnila Česká národní banka.

Čistý zisk bankovního sektoru (v milionech Kč):
Rok200920102011201220131. pol. 2014
Zisk po zdanění59 74055 65653 33764 30761 39735 896 Více na: zpravy.e15.cz/byznys/finance-a-bankovnictvi/ceskym ...

zpravy.e15.cz/byznys/finance-a-bankovnictvi/ceskym ...

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (5) 01.09.14 08:34  Tatrmannn  (171631)

cháá Paní Šabatové asi přeskočilo!

Cháá a má naprostou pravdu. Jelikož jak je známo v Teplicích probíhá kampaň za hezčí, klidnější, čistější lázeňský park. Zrovna tak o zákazu zahalování se mohamedánek. Zrovna včera jsem se do toho parku jel juknout na kole a nestačil jsem se divit. Celý park tím myslím převážně travnaté plochy byly obloženy těmi Araby. To by nebylo ještě tak špatné ale oni si tam přímo na centrálním trávníku rozdali fotbalový turnájek. Doufám že si každý dovede představit jak asi vypadá po deštích rozrytý trávník těmi čutálisty. Nejparadoxnější je že hned za rohem mají městem zbudované volně přístupné fotbalové hřiště. To není vše, pohled na ten bordel který tam byl po odhozených obalech všeho druhu po celém parku byl skličující. A proč to píši, navazuji na tu větu kde autor píše že zkoušejí co vydržíme. Ano zkoušejí jelikož zde byl v týdnu nějaký jejich představený a upozorňoval je jak by se měli v lázeňském městě chovat, bylo to i medializováno. A oni se tedy začali chovat a vážně zkouší co ještě sneseme.

Užívám si klidu a svobody v Rakousku. Nestačím se přitom divit, co se tam, v mé vlasti, vlastně děje? Prezidenta zase chtějí žalovat, ombudsmanka Šabatová obhajuje nošení tzv. hidžábu (šátku, pokrývky hlavy) na zdravotnické škole v pražské Ruské ulici. Paní Šabatová, lidé si při vyslovení vašeho jména poklepávají na hlavu! Cožpak vám opravdu přeskočilo?

Měl jsem vás za rozumného člověka, zkušenou ženu, která už v politice něco prožila. I vzhledem ke strastiplnému osudu svého manžela, byť byl komunista, prožil si vězení a různá příkoří od socialistického režimu. Avšak prosazovat v ČR muslimský naturel, je velká bláhovost vaší osoby a hloupost, která je až nebezpečná.

pc-politika.cz/articles.php?article_id=1977

Dosavadní doporučení: přečíst (5)
Vaše doporučení:
přečíst (2) 01.09.14 08:41  delegát XVII. sjezdu KSČ  (150991)

cháá Paní Šabatové asi přeskočilo!

To je v pořádku, Tatrmanne. :DDD neviditelnypes.lidovky.cz/spolecnost-spatna-zprava ...

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (2) 01.09.14 09:07  Tatrmannn  (171642)

cháá Paní Šabatové asi přeskočilo!

cháá ono je něco jiného smýšlet sociálně, a něco jiného iracionálně že cháá

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (2)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (3) 01.09.14 08:38  Tatrmannn  (171631)

cháá Paní Šabatové asi přeskočilo!

Vysvětlení je jednoduché. Korán nikde nošení burky ani hidžábu nenařizuje, je to útok z jejich, ne z naší strany. Prostě - burka není symbolem islámu, je to symbol náboženského útlaku. A to má ČR podporovat? Holý nesmysl i jinde v Evropě, která na to dojede, až nás tu zaplaví islám, který teď zkouší, co si u blbých Evropanů může dovolit. A pak - vyznávat náboženství, je soukromé rozhodnutí každého jedince. To ať si praktikují doma, v kostele, nebo mešitě, popřípadě doma na veřejnosti, ale do škol, úřadů a zaměstnání, pokud není přímo spojeno s daným vyznáním náboženství, to nepatří. Krátce - chtějí být muslimové v cizině, tak se musí přizpůsobit kultuře konkrétní země. Tak, jako my Evropané nemůžeme u nich chodit v krátkých kalhotech a ženy v tílku. Paní Šabatová, uvažujte, jinak budete pro smích!

UPGRADE 31.08.2014, 18:27
Poslední vyjádření Chládka, ČSSD, že "jsme přece demokratická země, tak ať si šátky ve škole nosí, je to jejich věc..." je ostudné a hloupé!!!
Máme skutečně přihlouplé politiky, kteří si neuvědomují takový ústupek a kam to povede!
Ministr školství Marcel Chládek v neděli v diskusním pořadu Partie hájil právo muslimských dívek nosit na hlavě při výuce šátky, protože podle něj "žijeme v pluralitní demokratické společnosti". Tak už nejen Šabatová...


V Nizozemsku platí od roku 2008 zákaz nošení burky a nikábu ve veřejných školách. Týká se jak školaček a studentek, tak vyučujících, technického a administrativního personálu i rodičů. Dánské zákony umožňují školám a veřejným i soukromým zaměstnavatelům požadovat, aby studenti, učitelé a ostatní zaměstnanci neměli tvář zahalenou.

V Německu je na základě rozsudku ústavního soudu z roku 2003 zákaz zahalování plně v kompetenci spolkových zemí. A asi polovina z nich k zákazu přistoupila. Podobně v březnu 2007 britské ministerstvo školství rozhodlo, že ředitelé škol mohou zakázat muslimským žákům nosit šátky zcela zakrývající obličej, pokud usoudí, že to ohrožuje bezpečnost nebo výuku. V severských státech naopak žádná regulace nepanuje.

Autor: Květoslav (Kvido) Vícha

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (3)
Vaše doporučení:


Diskuze Akcie ERSTE BANK, další stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Akcie ERSTE BANK

Akcie ERSTE BANK - zdrojová stránka k tématu diskuze Akcie ERSTE BANK.

Zasílání diskuze Akcie ERSTE BANK e-mailem. - zasílání jednotlivých názorů diskuze nebo denního přehledu diskuze Akcie ERSTE BANK na email.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Akcie ERSTE BANK.


 Přehled BCPP XETRA 15:23 
 Název   Kurz   Změna 
 CETV  51.85  -0.29% 
 ČEZ  619.20  +1.09% 
 ERSTE  532.00  -0.21% 
 FORTUNA  128.15  +0.23% 
 KOMER. BANKA  4 873.00  -0.55% 
 NWR  2.80  -9.68% 
 ORCO  12.30  -1.20% 
 PEGAS  634.00  +0.63% 
 PHILIP MORRIS  10 490.00  +0.76% 
 PLG  172.40  -0.92% 
 TELEFÓNICA  295.90  -0.03% 
 UNIPETROL  126.70  +0.52% 
 VIG  1 013.00  +0.80% 
Komodity online
 Ropa 103.15 USD 15:02   
 Zlato 1287.80 USD 15:02   
 Stříbro 19.48 USD 15:02   
 Káva 181.40 USD 22.08   
 Cukr 15.61 USD 22.08   
 Bavlna 66.57 USD 29.08   

Zobrazit sloupec 

Kalkulačky

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Investice

Makroekonomika - ČNB

Základy FOREX

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Další odkazy

Úřad práce

Katastr nemovitostí

Auto - TÜV spolehlivost

Zlato online, Stříbro, Ropa

Monitoring ekonomiky

Burza - ČEZ

Kurs měn Euro Dolar


Zájezdy

Last minute

Recenze hotelů

Lyžování

Zájazdy.sk

Kréta - Řecko

Rhodos - Řecko

Hurghada - Egypt

Alanya - Turecko

Mallorca - Španělsko

Istrie - Chorvatsko

Partneři

Kurzy Online SK

Jak podnikat

English version

Czech currency

Prague stock exchange

Trademarks

Služby kurzy.cz

HTML kódy pro web

RSS kanály

Mapa webu


Kurzy.cz patička

Copyright © 2000 - 2014

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.

ISSN 1801-8688, Tel. 241 485 232, 234.

Ochrana údajů