Akcie ERSTE BANK - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Akcie ERSTE BANK - Diskuze k tématu Akcie ERSTE BANK


   

Výpis příspěvků diskuze Akcie ERSTE BANK, 1 až 20 (93568)
Zasílání diskuze Akcie ERSTE BANK e-mailem.
 
přečíst (0) 21.04.14 06:07  Tatrmann Jméno 'Tatrmann' používá stále stejný uživatel  (167882)

cháá Bylo by moudré vsadit na orage juice ? Zhoubná nemoc žlutého draka ohrožuje úrodu pomerančů

Pěstování pomerančů je na Floridě významným zemědělským oborem. Roční výnosy – tedy v normálních letech – se pohybují kolem devíti miliard dolarů a péče o sady a zpracování plodů zaměstnává 76 tisíc lidí. Vědecká pracoviště proto usilovně hledají účinný prostředek jak nákazu zastavit nebo jak jí předejít. Nehledě na obtížnost úkolu visí nad úspěšnou aplikací protizbraně otazník. Jak rychle by se muselo ošetřit 70 miliónů pomerančovníků na ploše přesahující 212 tisíc hektarů, aby byla nemoc žlutého draka jednou provždy zažehnána?

Rekordní pokles

Spojené státy kvůli nákaze letos už počtvrté snížily oficiální odhad sklizně. Počátkem dubna ministerstvo zemědělství konstatovalo, že se dá očekávat pokles na 110 miliónů beden, tedy 4,95 miliónu tun. www.novinky.cz/veda-skoly/333997-zhoubna-nemoc-zlu ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 21.04.14 05:33  Tatrmann Jméno 'Tatrmann' používá stále stejný uživatel  (167882)

cháá Ten nemá z USA a jejich NSA srdce v kalhotech cháááá

Ten vidí svět nepokrytecky a hlavně realisticky. Měl či je to obraz i jeho vlády cháááá

Velvyslanec Slovenska: „Ztratit spolupráci s Ruskem je zločin!“
Číst všechno: czech.ruvr.ru/2014_04_17/Velvyslanec-Slovenska-Ztr ...

V budově Obchodně průmyslové komory RF v Moskvě byla v těchto dnech slyšet slovenská řeč. V ruské metropoli se poprvé konala prezentace turistického, ekonomického, průmyslového a investičního potenciálu cizího města – Banské Bystrice. Zahajovací projev pronesl velvyslanec Slovenska v Rusku Jozef MIGAŠ:

- Jsem rád, že mohu promluvit na této prezentaci, a chtěl bych říci toto. Žijeme ve složité a nestabilní době. Ale právě teď musí člověk mít chladnou hlavu a jasné orientační body. Doporučuji to politikům, diplomatům a podnikatelům. Musíme nyní hájit projekty, které máme, dobré myšlenky a zkušenosti ve slovensko-ruských vztazích. V posledních třech nebo čtyřech letech se nám podařilo podstatně zvýšit obrat zboží mezi Ruskem a Slovenskem, který přesáhl 9 miliard USD. Ke skutečnému průlomu došlo ve spolupráci regionů obou zemí. Máme čísla a fakta, máme podepsané smlouvy. Bylo by zločinem ztratit takovou vzájemně výhodnou spolupráci s Ruskem!

Banská Bystrica, kterou zastupujeme v ruském hlavním městě, byla před 70 lety centrem Slovenského národního povstání – největšího protifašistického vystoupení ve Střední Evropě. Slováci se zbraní v ruce pomáhali Rudé armádě ubránit svobodu před hitlerovským fašismem. Možná, že dnešní událost – prezentace bývalé „partyzánské metropole“ Banské Bystrice v Moskvě se ztratí ve zpravodajství, které je v těchto dnech přeplněno zprávami z Ukrajiny. Chtěl bych říci, že nehledě na ukrajinskou krizi život pokračuje. A v něm zaujímají
Číst všechno:

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 21.04.14 04:58  Tatrmann Jméno 'Tatrmann' používá stále stejný uživatel  (167882)

cháá Polsko navrhlo USA aby na jeho území rozmístily americká vojska

Číst všechno: czech.ruvr.ru/news/2014_04_20/Polsko-navrhlo-USA-a ...

V sobotu tiskový tajemník ruského prezidenta Dmitrij Peskov upozornil, že jakmile NATO postoupí ještě o jeden krok blíž k ruským hranicím, změní se celá evropská architektura bezpečnosti.
Číst všechno:

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 21.04.14 04:51  Tatrmann Jméno 'Tatrmann' používá stále stejný uživatel  (167882)

cháá Vietnamci ovládli český trh s pervitininem krajanům došla trpělivost

Přesně tak, takové linky neslouží k ničemu jinému než-li k odstranění konkurence. Zrovna tak je s podivem že i při dlouho trvajícím sledování pěstíren mariánky jsou převážně dopadeni pouze jejich zahradníci. Alespoň to tak prezentují média chááá

Server ECHO24.cz získal údaje z dosud nezveřejněné výroční zprávy Národní protidrogové centrály.  Z nich vyplývá, že vietnamská komunita v Česku již zcela ovládla trh s pervitinem. Zatímco v roce 2007 Vietnamci vyráběli pouze pět procent této drogy, loni jí „uvařili“ zhruba tři čtvrtiny celkového množství. Jedná se o 72 procent pervitinu ve výrobnách střední velikosti a dokonce o 85 procent ve velkých průmyslových varnách.

„Ano, ta čísla odpovídají. Jde o náš odhad, ovšem vycházející z množství zajištěného pervitinu, “ potvrdil ředitel Národní protidrogové centrály Policie ČR Jakub Frydrych. Většina loni v Česku vyrobeného pervitinu mířila na export do Německa a pochází z vietnamských velkovýroben. Policie v minulém roce odhalila osm velkých varen ovládaných Vietnamci a tři provozované Čechy.

Orientace na průmyslovou produkci smrtelně nebezpečné drogy je otázkou teprve zhruba posledních málo   echo24.cz/a/ig62r/vietnamci-ovladli-cesky-trh-s-pe ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 21.04.14 04:25  Tatrmann Jméno 'Tatrmann' používá stále stejný uživatel  (167882)

cháá Tito uvědomělí budovatelé socialismu se neztratí za žádného režimu cháááá

Takový laureát (Menzel) měl tu čest nosit rudou stužku s bílým a modrým lemováním a vavřínovou snítkou a k tomu dostal jistý finanční obnos. Říkalo se tomu hrdě, Řád Klementa Gottwalda. Je to trapnost nad trapnost.

 

www.youtube.com/watch?v=5pIwK6YyFvw

Zde jsou ti co dnes iniciují neustále nějaké petice. Kdo je může brát vůbec vážně, třebas takový Svěrák bez mála s desetiletou praxí v KSČ. No trapnost nad trapnost chááá

www.youtube.com/results?search_query=Mnzel+Kdo+hle ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 20.04.14 23:31  Rup Jméno 'Rup' používá stále stejný uživatel  (163923)

... dovolím si

... vyjádřit svůj nesouhlas s jednáním Ruské federace.

 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 21.04.14 04:33  Tatrmann Jméno 'Tatrmann' používá stále stejný uživatel  (167882)

... dovolím si

www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/paul-craig-robe ...

To jistě, stejně jako já mám právo vyjádřit pravý opak no cháá

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 20.04.14 20:23  Tatrmann Jméno 'Tatrmann' používá stále stejný uživatel  (167882)

cháá Pane Menzele Hrušínský... Lidé si přeposílají tento přísný dopis umělcům

Ten co přebíral ceny Klementa Gottwada, nemohu se přestat smát. Těm umělcům co poslušně sloužili bolševickému lidu v jejich propagandistických škvárech leč nemuseli. Těm komediantům co se již několikráté pomýlili cháááá cháááá

Mezi umělci se předává k podepsání petice směřující k premiérovi Bohuslavu Sobotkovi. Nazývá se „Sankce proti ruské agresi“ a týká se situace na Ukrajině. Proti petici nyní vystoupil blogger Jiří Baťa s otevřeným dopisem, který se rychle šíří českým internetem.

www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pane-Menzele ...

 

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 20.04.14 20:43  Tak co?  (167931)

cháá Pane Menzele Hrušínský... Lidé si přeposílají tento přísný dopis umělcům

dej pokoj

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 21.04.14 04:27  Tatrmann Jméno 'Tatrmann' používá stále stejný uživatel  (167882)

cháá Pane Menzele Hrušínský... Lidé si přeposílají tento přísný dopis umělcům

Tak nic chááá

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 20.04.14 20:01  Tatrmann Jméno 'Tatrmann' používá stále stejný uživatel  (167882)

cháá Římský klub chááááá

Co je Římský klub?

Římský klub je globální klub světových elit, který byl založen v dubnu 1968 v Rockefellerově sídle v Bellagiu v Itálii. Celosvětovou pozornost získal v roce 1972 svou zprávou „Meze růstu“ (The Limits To Growth 1972). Zpráva alarmujícím způsobem varovala, že je třeba zastavit hospodářský růst a že svět stojí před vyčerpáním přírodních zdrojů, především ropy do roku 1992. Není třeba skoro dvacet let poté zdůrazňovat, že se tento katastrofický scénář nenaplnil. V roce 1974 vydal Římský klub další publikaci „Lidstvo v bodu zvratu“ (Mankind at turning point). V této publikaci se první straně doslova píše „Země má rakovinu a tou rakovinou je lidstvo“. V knize  Populační bomba (Population bomb 1976) Paul Ehrlich, člen Římského klubu, na straně 152 dodává „Musíme přestat s naší snahou léčit symptomy a přikročit k vyříznutí rakoviny. Tato operace bude vyžadovat zřejmě mnoho brutálních a bezcitných rozhodnutí.“ V dnešní době Římský klub úzce spolupracuje s OSN i EU a má své zastoupení ve 31 státech. Hlavním tématem publikací Římského klubu je nutnost vytvoření nového„spravedlivějšího“ světového řádu (New World Order) s „rozdílným“ přístupem k demokracii, trhu, lidským svobodám, přírodním zdrojům než doposud.

David Rockefeller a OSN

David Rockefeller kromě Římského klubu přímo podporuje také několik dalších organizací. Je také prominentním členem skupiny Bilderberg již od jejího založení. Je čestným předsedou organizace Council on Foreign Relation (ta má v ČR také pobočku) a zakladatel Trilaterální komise. Všechny tyto organizace sdružují na soukromé bázi osoby z nejvlivnější politických a ekonomických kruhů. Z Čech tato setkání navštívili například Karel Schwarzenberg, Alexandr Vondra, Jiří Pehe a Jan Švejnar. Přestože skupina Bilderberg sdružuje nejmocnější lidi na planetě, není příliš známá. Oficiální média o jejím zasedání, které se koná jednou ročně, v minulosti informovala jen zcela výjimečně. Možná proto, že mezi účastníky setkání byli i majitelé největších mediálních celků a obsah jednání skupiny Bilderberg je považován za tajný.

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 20.04.14 19:56  Tatrmann Jméno 'Tatrmann' používá stále stejný uživatel  (167882)

cháá Na Ukrajinu prý dorazila demokracie

 

Dovolil bych si přičinit několik poznámek k této nové  formě kyjevské  demokracie.


1) Na "demokratizaci" politického systému Ukrajiny vynaložily USA podle uniklého rozhovoru náměstkyně MZV 5 mld. dolarů. Tyto peníze šly podle všeho, tak jak je to běžné , dílem na aktivity různých občanských sdružení (které jsou na domovském teritoriu  USA, pokud by je prováděly za peníze cizích států  kvalifikovány jako cizí agentury), dílem na různé tréninkové programy v "revolučních" kempech, kde jsou školeni příští revolucionáři - demokratizátoři v technikách provádění revoluce, dílem na investice do správně orientovaných demokratických politiků a jejich politických hnutí, dílem do správně orientovaných médií a pod..


2) Na základě spontánní vůle obyvatel nespokojených s mírou korupce, oligarchizace společnosti, prohlubujícího se ekonomického propadu, zbídačování a  rozkrádání státu došlo prý k masovému nárůstu revolty na území Ukrajiny. Zajímavé v tomto ohledu je, že spouštěčem nebyl ani nějaký korupční politický skandál, ani znevážení úřadu prezidenta nějakým hrubě nemorálním činem, ani dramatické zvýšení daní ale nepodepsání Asociační dohody s EU, do které nainvestovali západní investoři nemalé prostředky v očekávání vydatných zisků, od níž političtí stratégové Západu očekávali těsné připoutání Ukrajiny k západním strukturám a vojenští stratégové USA rozmístění svých základen na území Ukrajiny, zejména pak v oblasti krymského polostrova, odkud chtěly vytlačit ruskou armádu. Jak je obvyklé v případě podobných"revolucí", které se odehrávají podle předem propracovaných strategií a schémat, skutečné motivace jejich loutkovodičů jsou  zastírány motivacemi zástupnými, které vyženou nespokojenou část obyvatel v čele s najatými politickými vůdci do ulic.


3) Při probíhající politické rebelii několika desítek až stovek tisíc lidí  z cca 48 milionové populace na náměstích hlavního města Kyjeva a několika měst převážně západní Ukrajiny

www.outsidermedia.cz/Na-Ukrajinu-pry-dorazila-demo ...

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 20.04.14 19:48  Tatrmann Jméno 'Tatrmann' používá stále stejný uživatel  (167882)

cháá Doněck Dopis Židům bylo zjištěno že padělání

Zrovna tak jde o provokaci s cikány na východě Ukrajiny. Jsou to fašistické metody které nepatří do demokracie cháááá

Kupodivu, i zdejší židovská obec vydala prohlášení, distribuce letáku "Smrdí to jako provokaci." Vrchní rabín z blízkého Dněpropetrovsku, Shmuel Kaminezki řekl: "Všechno, co je třeba udělat, aby se chytit."

Takže spodním řádku, a to, že to byla jen provokace navržen tak, aby generovat kneejerk emocionální reakci od západu a malovat pro-ruské milici jako neonacistů a obecně, jak fašisté (i když to bylo velmi nacionalistické pravým sektor, který byl pomocný ve svržení vlády Janukovyče), bylo jasné, nejvíce - i populace, která byla zdánlivě terčem.

Ale ne pro Johna Kerryho. "Státní tajemník John Kerry řekl, že jazyk letáků" je za nepřijatelné ", a odsoudil koho je zodpovědný."

"V roce 2014, po všech ujetých kilometrů a všechny cesty z historie, to není jen nesnesitelný - to je groteskní," řekl. "A každý z lidí, kteří se zabývají těmito druhy aktivit - od toho, co strana, nebo co ideologie nebo jakékoli místo, které vylézt

www.zerohedge.com/news/2014-04-20/donetsk-letter-j ...

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 20.04.14 19:25  Tatrmann Jméno 'Tatrmann' používá stále stejný uživatel  (167882)

cháá Markéta Šichtařová: Změna DPH - Postavme jim pomník za blbost

Babiš takto řídí s své fabriky. Když se začne dařit tak jde s cenou dolu. A naopak. Také je to vidět na jeho hospodaření chááá

Vůbec čeští politici by si zasloužili postavit pomník za chytré nápady. Když ekonomika padala a potřebovala pomoc, zvýšili DPH, aby ji ještě víc udusili. (Takže zatímco okolní ekonomiky rostly, my jako jediní padali.) Když už se ekonomika nadechla a mohli bychom začít splácet dluhy, daně zase sníží. (To aby se ekonomika přehřála, daní se vybralo míň a dluh se nesplatil.) Čeští politici jednají přesně obráceně, než by měli. Skoro by si měli napsat nad postel, že kdo nic nedělá, nic nezkazí, a při každém vstávání si to přečíst.

www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Mark ...

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 20.04.14 19:16  Tatrmann Jméno 'Tatrmann' používá stále stejný uživatel  (167882)

cháá Kdo stojí za podvodem s globálním oteplováním?

a mnohem vice video www.reformy.cz/zpravy/kdo-stoji-za-podvodem-s-glob ...

ta hamižnost je strašná vlastnost že cháááá

 

Biopaliva

Lidé se také ptají, jak je možné, že se ve jménu boje s globálním oteplováním prosadila v západním světě politika biopaliv i přesto, že je zřejmé, že škodí nejen lidem, ale i přírodě. Existuje celá řada studií, které prokazují, že se při výrobě biopaliv uvolňuje do prostředí více skleníkových plynů, než při spalování fosilních paliv. Dokonce existují studie prokazující, že energetická bilance celého výrobního procesu biopaliv je záporná (víc energie se spotřebuje během produkce, než se nakonec získá). Hlavním skutečným důsledkem celé politiky je zpomalení hospodářského růstu, zbytečné drancování zemědělské půdy, paradoxně rozsáhlé kácení deštných pralesů kvůli pěstování energetických plodin, ale především přivedení více jak 100 miliónů lidí pod hranici chudoby v důsledku raketového zvýšení cen potravin (dle odhadu Světové banky). Dá se tedy mluvit spíše o jakési biopalivové genocidě chudých, než o snaze zachránit planetu (viz Brezina). Jako Češi bychom měli vědět, že politika biopaliv nás jako spotřebitele vyjde na 10 miliard korun ročně (Petr Mach: Jak vystoupit z EU s. 90). Dnes se již oficiálně Římský klub i Greenpeace od biopaliv distancují, ale cílem EU nadále zůstává zvýšit podíl biopaliv v pohonných hmotách na 10 % do roku 2020. To podle odhadů zabere 17,5 miliónů ha zemědělské půdy!

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 20.04.14 16:17  Verča  (167004)

až se to zhroutí

www.investicniweb.cz/2014/4/17/akciovy-kolaps-vas- ...

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 20.04.14 14:00  Tatrmann Jméno 'Tatrmann' používá stále stejný uživatel  (167882)

cháá co na to asi Štětina Ukrajinské ministerstvo vnitra povolává zpět do služby příslušníky rozpuštěného Berkutu

Tak toto je tedy hodně zvláštní počin když uvážím co měli způsobit za zvěrstva. Nejspíše nezpůsobili nic co co se jim klade za vinu co chááá

Ukrajinské ministerstvo vnitra požádalo o pomoc při nastolování míru a klidu v zemi bývalé příslušníky zvláštního útvaru milice Berkut.

Tento útvar byl rozpuštěn už v únoru 2014 na základě nařízení úřadujícího ministra vnitra Arsena Avakova.

Provolání kolegia ukrajinského ministerstva vnitra adresované krajanům, které bylo zveřejněno na oficiální webové stránce ministerstva, obsahuje výzvu k usmíření a sjednocení konfliktujících stran.

V den Vzkříšení Páně by měli Ukrajinci skoncovat s nesváry a vzájemnou neúctou a dosáhnout toho je možné především stmelením společnosti, zdůrazňuje se v provolání.
Číst všechno: czech.ruvr.ru/news/2014_04_20/Ukrajinske-ministers ...

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 20.04.14 13:51  Tatrmann Jméno 'Tatrmann' používá stále stejný uživatel  (167882)

cháá pochybuji že ho USA vydá Před tribunálem pro zločiny v Kosovu může stanout i premiér Thaçi

Priština - Před zvláštním tribunálem pro stíhání zločinů spáchaných během konfliktu v letech 1998 a 1999, o jehož zřízení uvažují EU a USA, by mohli stanout nynější čelní představitelé Kosova, včetně premiéra Hashima Thaçiho. Napsal to v sobotu prištinský deník Bota Sot.

Především Evropská unie chce, aby tato zvláštní soudní instituce definitivně odborně projednala zločiny, z jejichž spáchání je obviňována někdejší povstalecká Kosovská osvobozenecká armáda (UÇK). Tato organizace vedla ozbrojený boj za odtržení Kosova od Srbska.

Rozsáhlá operace srbské armády a policie proti vzbouřencům byla provázena četnými zločiny spáchanými i na civilním obyvatelstvu a vyústila v exodus statisíců Albánců. Srbská strana ale z řady zločinů obviňuje i vzbouřence a jejich velitele, kteří dnes v Kosovu zastávají vysoké funkce.

List Bota Sot dnes napsal, že by se na lavici obžalovaných mohl jako první objevit předseda vlády Thaçi. Vedle něj se tam prý ocitnou i místopředseda parlamentu Xhavit Haliti, bývalý šéf tajné služby Kadri Veseli a nynější poslanec a bývalý náčelník hlavního štábu UÇK Azem Syla.

Zprávy o chystaném zvláštním tribunál pro Kosovo se objevily počátkem dubna. Soud by měl zasedat v Nizozemsku, aby byla zaručena ochrana svědků a překládaných důkazů. Záměr odráží zklamání, že se kosovským úřadům ani Evropské unii nepodařilo v nově vytvořeném státě zřídit funkční soudní systém.

Tribunál se má zabývat zejména ilegálním obchodem s lidskými orgány a neobjasněnými únosy asi 400 lidí, do nichž je údajně zapleten Thaçi. Obvinění z obchodu s lidskými orgány, jehož se údajně dopouštěla UÇK, se poprvé objevila v roce 2008. Nezávislí vyšetřovatelé upozornili na podezření, že za války v Kosovu byly odebírány orgány zajatým Srbům a také kosovským Albáncům, kteří nesouhlasili s praktikami povstalců, a prodávaly se k ilegálním transplantacím

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 20.04.14 11:16  Tatrmann Jméno 'Tatrmann' používá stále stejný uživatel  (167882)

cháá Paul Craig Roberts: Washington je nejhorším nepřítelem lidstva

Píši to zde neustále jenže Rup je hluchý chááá Jak je možné, že Washingtonu prochází tvrzení, že země, které vládne, je demokracií a je svobodná? Toto absurdní tvrzení patří k těm nejméně opodstatněným tvrzením v historii  

20.duben 2014 - 11:00
Není tam naprosto žádná demokracie. Volební hlasování jen maskuje vládu hrstky mocných zájmových skupin. Ve dvou rozhodnutích 21. století (Citizens United a McCutcheon) americký Nejvyšší soud rozhodl, že kupování si americké vlády soukromými zájmovými skupinami je pouhým uplatněním svobody projevu. Tato rozhodnutí umožňuje mocným korporátním a finančním zájmům používat své peníze-moc k dosazování vlád, které slouží jejich zájmům na úkor obecného blaha, píše Paul Craig Roberts, který byl asistentem tajemníka ministerstva financí v Reagonově administrativě. Rovněž pracoval v redakci Wall Street Journal a dopisoval do National Review. Je spoluautorem knihy The Tyranny of Good Intentions.

Kontrola soukromých zájmů nad vládou je tak naprostá, že tyto soukromé zájmy mají imunitu a nelze je stíhat za zločiny. Na svém rozlučkovém večírku 27. března žalobce Komise pro cenné papíry James Kidney uvedl, že jeho stíhání Goldman Sachs a dalších „bank příliš velkých na krach“ bylo zablokováno nadřízenými, kteří „byli zaměření na získání vysoce placených míst po odchodu z vládních služeb“. Vedení KCP (SEC), řekl Kidney, „nevěří na trápení spokojených a mocných“. Ve své zprávě o rozlučkovém projevu Kidneyho Eric Zuesse poukazuje na to, že Obamův režim vydal dvě podvodné statistiky, kde uvedl stíhání, které neprobíhalo, aby tak přesvědčil důvěřivou veřejnost, že gauneři z Wall Street jsou trestáni (zde).

Demokracie a svoboda si vyžadují nezávislá a agresivní média, nezávislé a agresivní soudnictví a nezávislý a agresivní kongres. Spojené státy nemají z výše uvedeného nic.

Americká média neustále lžou ve prospěch vlády. Reuters nadále uvádí, podvodně, že Rusko napadlo a anektovalo Krym. Washington Post přišel s evidentně podvodnou historkou, danou do novin Obamovým režimem, že masivní protesty na bývalých ruských územích Ukrajiny jsou „najatý dav“ popíchnutý ruskou vládou.

Paul Craig Roberts: Obama vyhrožuje Rusku a NATO


Dokonce ani loutkoví poskoci Washingtonu v Kyjevě tomu   www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/paul-craig-robe ...
Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:


Diskuze Akcie ERSTE BANK, další stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Akcie ERSTE BANK

Akcie ERSTE BANK - zdrojová stránka k tématu diskuze Akcie ERSTE BANK.

Zasílání diskuze Akcie ERSTE BANK e-mailem. - zasílání jednotlivých názorů diskuze nebo denního přehledu diskuze Akcie ERSTE BANK na email.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Akcie ERSTE BANK.


 Přehled BCPP XETRA 16:27 (17.4.2014) 
 Název   Kurz   Změna 
 CETV CME  54.90  +2.62% 
 ČEZ  585.00  +0.90% 
 ERSTE GROUP BANK  675.10  +0.84% 
 FORTUNA  134.30  +0.15% 
 KOMERČNÍ BANKA  4 748.00  +0.06% 
 NWR  12.60  -0.40% 
 ORCO GROUP  16.00  -1.84% 
 PEGAS NONWOVENS  597.50  +0.66% 
 PHILIP MORRIS ČR  10 570.00  +1.54% 
 TELEFÓNICA O2  299.30  +0.54% 
 UNIPETROL  136.80  +1.63% 
 VIG  997.00  -0.30% 
Komodity online
 Ropa 109.70 USD 17.04   
 Zlato 1294.50 USD 17.04   
 Stříbro 19.61 USD 17.04   
 Káva 200.60 USD 17.04   
 Cukr 16.68 USD 17.04   
 Bavlna 92.34 USD 18.04   

Zobrazit sloupec 

Kalkulačky

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Investice

Makroekonomika - ČNB

Základy FOREX

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Další odkazy

Úřad práce

Katastr nemovitostí

Auto - TÜV spolehlivost

Zlato online, Stříbro, Ropa

Monitoring ekonomiky

Burza - ČEZ

Kurs měn Euro Dolar


Zájezdy

Last minute

Recenze hotelů

Lyžování

Zájazdy.sk

Kréta - Řecko

Rhodos - Řecko

Hurghada - Egypt

Alanya - Turecko

Mallorca - Španělsko

Istrie - Chorvatsko

Partneři

Kurzy Online SK

Jak podnikat

English version

Czech currency

Prague stock exchange

Trademarks

Služby kurzy.cz

HTML kódy pro web

RSS kanály

Mapa webu


Kurzy.cz patička

Copyright © 2000 - 2014

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.

ISSN 1801-8688, Tel. 241 485 232, 234.

Ochrana údajů