Nejnovější názory


Nejnovější názory. Výpis příspěvků 1 až 20 (200)


přečíst (0) 23.09.17 18:35  Zeki Murat  zekimurat01zavinacgmail.com  (188479)

poskytování solidních půjček

Dobrý den, pan / paní.
Jsme soukromá úvěrová společnost a nabízíme půjčky s nízkými úrokovými sazbami ve výši 2% a nabízíme různé půjčky, jako jsou osobní půjčky, podnikatelské úvěry, konsolidační úvěr, zajištěné a nezajištěné úvěry apod.
Děkujeme, že jste si přečetli tuto reklamu.
Pro více informací a dotazů prosím zašlete e-mail zde, abyste získali úvěr od naší společnosti prostřednictvím následující e-mailové adresy:
zekimurat01@gmail.com

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie NWR
přečíst (0) 23.09.17 18:14  Kebab Jméno 'Kebab' používá stále stejný uživatel  speedy60zavinactiscali.cz  (178774)

ono to obvykle dopadne nakonec dobře ... ale jen pro někoho!

S tím ČEZem a jeho uvažovaným dělením to není nic převratně nového.

Kvůli dotacím trh s energiemi (tady je přímo návaznost na také vůbec samy zdroje a v případě uhlí tak dotace pozor jsou antiuhelné!) je už tak moc pokřiven že se důvodně píše ... že dnes už nikdo nemůže postavit novou elektrárnu! Jakoukoli tedy neplatí to jen pro atomofkovou.

Takže to co se částečně v případě ČEZu privatizovalo a jako nějaká celková jednotka bude třeba ve "vyšším zájmu" zase rozdělit protože bude potřeba tu jednu část pro výstavbu jaderky zestátnit ... aby se ty dotace tam líp naroubovaly a vůbec ... no a kolem toho a za pomoci prodejných novinářů opět bude dostatek příležitostí, pro ty kdo opravdu budou vědět která bije což 99% populace obvykle nemá ponětí, jak se zase napakovat ... no a před tím právě (ty zbylé) drobné akcionáře nejlépe vyděsit a aby prodali "zavčas" zalevno.

Opakovat (nikoli však zcela stejně) se může cosi podobného, jako při dělení operátora O2:

dle mne není náhoda že i na této nedávné "akci" vydělal hodně peněz právě Krúpa, na rozdíl od vyděšených nebo alespoň už malověrných drobných aklcionářů O2 a kteří v nastoleném ovzduší blížící se panice (opět ti prodejní novináři a rádoby egsperti, že?) akcie naopak prodali za levno (také lze dovodoit že Krúpovi) a jak o tom píše třeba tento náhodně vybraný, tehdejší článek:

https://ekonomika.idnes.cz/krupa-vydelal-stovky-milionu-na-o2-dal-drzi-pres-1-5-milionu-akcii-pwk-/ekonomika.aspx?c=A151017_144545_ekonomika_kha

Proto tady a důvodně opakovaně píšu, že v současném Česku a platí to už dost dlouho v podstatě nemůže drobný akcionář investovat a vlastně ani existovat: také aby existoval není k tomu politický zájem. Politiky zhovadile vymyšlený a účelový systém skvíz toho byl a je dokladem!

Nadávejte proto na české vlády!

Nadávejte také hodně a především na socany: zjistěte si totiž dobře pod  co se jejich politici v minulosti dávné i nedávné podepsali!

Nevolte proto znovu tyto drzé, často už také recyklované a znovuoživované ničemné a nekompetentní politiky, kteří vás okradli!

 

 

 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 23.09.17 17:28  čekatel  (178055)

Kriminální kauza harvard

Neber si akcionáře Mařana do huby a raději napiš své pravé  jméno  . Bohužel náš slavný likvidátor je stejnej , jako Vostrý a Kožený . Všichni tři okradli nas akcionáře HPH

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie CETV

co zbyde z CETV - prodeje v ruz castech sveta? cash only

co zbyde, pokud CETV prodává skoro vše co má za úcelem cashe? rien .............

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie NWR
přečíst (0) 23.09.17 16:22  byvalý  (185744)

A jéjej. Další OKD a podobné...

To je neštěstí, Bohouš a spol. se montují pro změnu do ČEZu.

To nemůže dobře dopadnout.

zpravy.e15.cz/byznys/prumysl-a-energetika/reuters- ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

HMD and Nokia and vzájemné platby

HMD a Nokia
Dle vyjadreni Nokie:
Podle této smlouvy společnost Nokia obdrží poplatky od společnosti HMD
za prodej všech mobilních telefonů a tablet značky Nokia, které pokrývají jak
práva na ochranu značky, tak práva duševního vlastnictví. Společnost Nokia
 není investorem nebo akcionařem HMD
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

Nokie- přechodně zataženo- nahrazena v CAC 40 STMicroelectronics

Info od 9/2017

- Nokia je nahrazena v indexu CAC 40 firmou STM

- je nahrazena v indexu CAC velky index 60, SBF 120

- Nokia ruši 600 míst ve Francie - což představuje přes 10% prac.sily ve Francii - ruseni zejmena adm.

pozic

prechodne zatazeno, výhledově snad jasno

 

 

 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

HMD a Nokia

Dle vyjadreni Nokie:
Podle této smlouvy společnost Nokia obdrží poplatky od společnosti HMD za prodej všech
mobilních telefonů a tablet značky Nokia, které pokrývají jak práva na ochranu značky,
tak práva duševního vlastnictví. Společnost Nokia není investorem nebo akcionářem společnosti HMD.
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 23.09.17 13:54  Adéla  adliceeezavinacseznam.cz  (188478)

eet

lidičky, tak jak jste dopadli při výběu pokladny? poradili vám? chtělo by to někoho opravdu schopného, co a jak se má a tak... tak kdyby jste věděli o něčem budu ráda...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (1) 23.09.17 13:39  Lukáš Perný  (188477)

Podvod

Zástupci Herní historie nás kontaktovali prostřednictvím webu retroherna.org s tvrzením, že provozují projekt RetroHerna (dříve pod webem .cz) a jen z provozních důvodů změnili adresu. Používali stejný název, logo i vzhled webu, takže jsme jim věřili. Na základě toho jsme je pozvali na náš festival a jako spolupracující projekt jsme i zveřejnili "jejich" logo s odkazem na jejich web v naší webové prezentaci.

Později jsme zjistili, že nejsou vůbec oprávněni název ani logo používat. Dostali jsme se do nepříjemného sporu s panem Bardem, majitelem značky RetroHerna, protože jsme odkazovali pod jeho logem jejich web. Naštěstí pan Bard měl pochopení a vše se podařilo urovnat. Nicméně Herní historie nás o možném problému vůbec neinformovala, naopak nás suverénně žádala o zveřejnění loga s odkazem.

 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie CETV
přečíst (0) 23.09.17 12:52  pepa2  (185638)

TV Nova se má prodávat v balíku se slovenskou TV Markíza a stanicemi v Rumunsku a Bulharsku

vidím to tak, že TW bude raději operovat s 280 mil.akcií za 5 USd než s 61 mil. za 12 USd 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 23.09.17 12:28  Truhlík  (188383)

Kim Čobol Un Truhlík vrací Doníkovi úder. Hydra placená z Kremlu hledá lidskou krev aby přežila!!!

Tak to mi je novinka!stas verí konšpiráciám...od dôb tatrmana je tu asi prvý a jediný.Zeman neukradol nič,tak by som na neho nič nezvaľoval.Tie kecy o rádoch,sektách a spol:-) :-) :-) :-) :-) :-) Kiska zavalil súdy 22000 exekúcii,z nevýhodných zmlúv.Niekoľko súdnych rozsudkov bolo vynesených proti kiskovým firmám.Namietali že zmluvy sú nevýhodné,jednostranné v prospech firmy,v neprospech klienta.Kto sa súdil,vždy vyhral.Čo si máš myslieť o komunistovi,ktorý je kresťan,úžerníkovi ,ktorý je demokrat,mierotvorca,ktorý vyzýva na vojnu proti rusku,človek ktorú ma za priaťeľa erdogana,porošenka a keňského kleptomana:-) :-) :-) :-) :-) .no a keď už veríš konšpiráciám ,tak kiska je člen scientologie

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 23.09.17 11:28  stas  (182428)

Kim Čobol Un Truhlík vrací Doníkovi úder. Hydra placená z Kremlu hledá lidskou krev aby přežila!!!

V době vládnutí tvého bolševického oblíbence a agenta KGB Zemana, byl RF odpuštěn dluh ve výši 100.000.000.000 Kč!!! Za normálních okolností by za tento čin měl být trest doživotí, protože to je jednoznačně zločin vlastizrady. Kiskovi drobné budeš vycinkávat klíči a stejně i po něm budou tví soukmenovci krást, protože to je vaše mentalita. Stejně nečestně se k penězům dostal i Porošenko, ale pro západ je to větší partner, než ten přízemní vrah Putin, kterého bezmezně obdivuješ. I zavražděný Němcov byl megazloděj, ale nebyl to vrah. To je prostě folklór východní Evropy a my tam bohužel patříme také i s vámi. Většina zdejších politických figurek je ovládána penězi od amerických bank a je to zábavné zde sledovat, jak na USA neustále házíte bláto a špínu a ve finále si stejně nepomůžete. Fico patří k maltézským rytířům, stejně jako byl Gorbačov nebo ochlasta Jelcin. Kiska patří pod ochranu bankovních katolických kruhů, které stejně sídlí v USA ve FEDu. Ostatně tomu bylo i v RF, kdy náměstkyně Sergienko spolu s ministrem financí Kudrinem byli ovládáni z FEDu přes poťapanou církev CASD, kde zakladatelé i protagonisté církve měli problémy s nakřápnutým mozkem. U nás k nim například patří Radim Passer, herec Petr Vacek nebo kandidát na prezidenta ČR Marek Hilšer.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie ČEZ
přečíst (0) 23.09.17 11:10  Nasraláh  (159330)

měřák na počítač a smartphone???

Navíc se odhaduje, že počítačová bezpečnost (antiviry, firewally a další techniky) bude v roce 2020 spotřebovávat 1 EJ energie za rok.[6] (v roce 2008 byla celková světová spotřeba elektřiny zhruba 73 EJ a v ČR zhruba 0,2 EJ)...Viz. neustálé prohledávání např databází ( kvůli virům ) tak sežere spoustu elektrické energie. To by mohlo změnit proměřování na celém webu v rámci zpracovávání dat počítači, když by při této činnosti počítače ( zpracovávání dat ) byla součastně zpracovávána data o virech na jednom jádru procesoru počítačů!!! viz tak by bylo možné ušetřit obrovské množství elektrické energie???

 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie NWR
spíše nečíst (1) 23.09.17 10:53  Pepa  (184200)

CSSD má velký problém

všeje dle zákona asi tak

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 23.09.17 10:45  Jiří  (180736)

Můj ohřev bazénu

Já bazén ohřívám pomocí starého kotle Dakon DOR 20, spodní vývod bazénu mám napojen na spodní vývod kotle a vrchní vývod bazénu na vrchní vývod kotle a oběh vody skrz kotel obstarává písková filtrace. Funguje to perfektně a koupu se i v zimě, jedna násypka uhlí mi bazén ohřeje na krásných 30 stupňů. Odtah spalin mám cca 4 metry od země pomocí roury. Tento nápad jsem viděl na internetu na jednich ruských stránkách v provozu při venkovní teplotě cca -20 stupňů a vodu měli krásně ohřátou. 

Zdravím a koupání v zimě zdar.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie NWR
spíše nečíst (2) 23.09.17 10:38  Pepa  (184200)

xx

  • Agrofert získal v roce 2016 více peněz z dotací, než zaplatil na daních.
Dosavadní doporučení: spíše nečíst (2)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie ČEZ
přečíst (0) 23.09.17 10:01  Nasraláh  (159330)

měřák na počítač a smartphone???

ps. možná lze udělat v síti vzájemné "proměřování" vzhledem k antivirovým programům všech počítačů mezi sebou??? 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie ČEZ
spíše nečíst (2) 23.09.17 09:55  Kostihlav  (186814)

ČEZ další PR E15

Budou se muset asi domluvit i s Balkánskou mafií,nejlepe na Kypru.ChaChá takhle to dopadnul Čez na Balkáně.

Co za to Energu potom vrátí.Snad tý pohádce nevěříte?

 

 

 

 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (2)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie ČEZ
přečíst (0) 23.09.17 09:54  Nasraláh  (159330)

měřák na počítač = smartphone???

ps. lze ve smartphonu mít aplikaci pro proměřování počítačů přes wifi??? viz. šlo by o to, jak by počítač reagoval na určité programy vzhledem k standartnímu chování ( tj vzhledem k těmto programů pro nezavirované počítače )??? Tak by možná šlo určit i pomocí antivirových programů stav počítačů na síti??? 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50


 Burza Prime 16:27 
Název Kurz Změna
 CETV CME  88.35  -0.73% 
 ČEZ  433.30  -0.62% 
 ERSTE GROUP BANK  953.60  -0.49% 
 FORTUNA  141.00  -0.35% 
 KOFOLA ČS  410.50  -0.61% 
 KOMERČNÍ BANKA  973.00  0.00% 
 MONETA MONEY BANK  79.00  +0.25% 
 O2 C.R.  275.50  +0.92% 
 PEGAS NONWOVENS  1 006.00  -0.30% 
 PHILIP MORRIS ČR  15 980.00  +0.50% 
 UNIPETROL  344.50  +1.47% 
 VIG  640.80  -0.05% 
Komodity online
 Ropa 56.79 USD 22.09   
 Zlato 1300.10 USD 22.09   
 Stříbro 17.02 USD 22.09   
 Káva 125.90 USD 24.08   
 Cukr 13.84 USD 24.08   
 Bavlna 68.46 USD 22.09   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů