Nejnovější názory v tématickém okruhu Firmy a kontakty


Nejnovější názory v tématickém okruhu Firmy a kontakty. Výpis příspěvků 1 až 20 (16159)


přečíst (0) 15.11.17 11:59  Je gay  (189775)

Jegay

Jednou me opil a pak me osahaval v hospode. Myslim, ze mi bylo 12 let v tu dobu. 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 14.11.17 15:04  Marrry  (189752)

elektronická cigareta zkušenosti

Dokupuju si tady už jen náplně vždy když dojdou protože jsem celou začátečnickou sadu dostala od přítele k narozeninám. Na první dojem mě upoutal vzhled asi jako každého a pak co musím kladně hodnotit jsou cartridge s příchutí, ulehčí mi to čas i práci. 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 11.11.17 05:25  Ales Rajch  (189689)

www.9b-plus.com

Odkaz na firemní stránky 9b plus, s.r.o.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (1) 10.11.17 13:31  Petr Švehla  (189676)

Přeplatek

Zkušenosti s X-energií máme už přes dva roky dobré. Ceny nám od loňska ještě o něco klesly a peníze bez problému vrátili na účet. Necháváme si je takto pravidelně vracet protože nám to přijde lepší než si je nechat rozložit na další zálohy, ale to už je na každym.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 10.11.17 10:18  Lenkaa  (189667)

Názor na partners

Z prvu jsem si nebyla jistá zda-li vůbec někoho takového vyhledat, ale po delším rozmyslu jsem ráda za tuhle volbu. Firma partners mi nabídla kvalifikovaného zástupce který už dost věcí vyřešil za mě. 

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 09.11.17 12:11  PedroC  (189639)

Vekra okna

Dobrý den, o firmy vekra mám okna mám už pár let, koupil jsem eurookna s trojsklem kvůli lepšímu těsnění. Spolupráce s firmou byla fajn, dalo se s nimi dobře domluvit na termínu, potřebovali jsme aby přijeli tak jak se to hodí nám, kvůli dovolené a nebyl s tím žádný problém. 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 08.11.17 22:43  Martin Tichý  (189629)

Finance je sprosté slovo?

<p>Před měs&iacute;cem mi tento člověk volal a ř&iacute;k&aacute; mi, že se chce se j&iacute;t a přesvědčit mě o tom, že finančn&iacute; poradenstv&iacute; nen&iacute; sprost&eacute; slovo :-D Tak jsem se mu vysm&aacute;l, protože finančn&iacute; poradce nen&aacute;vid&iacute;m kvůli historii s různ&yacute;mi poradci z různ&yacute;ch firem a jejich&nbsp; taktik...každop&aacute;dně řekl jsem si fajn, m&aacute; jin&yacute; př&iacute;stup, zkus&iacute;m to. Nejen, že se mu povedlo mi změnit &uacute;hel pohledu na finančn&iacute; poradce, ale rovněž jsem se mu dok&aacute;zal svěřit s věcmi, kter&eacute; neřeknu nikomu a to chce nejen praxi, ale i zku&scaron;enost č&iacute;st v lidech..mus&iacute;m ř&iacute;ct, že i když je tento chlapec mlad&yacute;, tak přerůst&aacute; spoustu r&aacute;doby manažerů na dne&scaron;n&iacute;m finančn&iacute;m trhu. Nemyslel jsem si, že někoho takov&eacute;ho pozn&aacute;m a mus&iacute;m vřele doporučit, protože jeho postupy a praktiky jsou velmi efektivn&iacute; a člověk se z toho dok&aacute;že i naučit.</p>

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 05.11.17 08:37  Nikola Stranska  (189544)

férový zaměstnavatel

Dobrý den Milane, pracuji na Kladenské pobočce A-GIGA a zatím jsem spokojená. Systém odměňování, komunikace s vedením a i práce s kolegy je bezproblémová. Takže mohu doporučit.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 03.11.17 11:13  ZděněkJanecky  (189519)

Zkušenost s vaporizérem

Hledal jsem docela dlouho nějaký vaporizér který bude kapesní a ještě k tomu kvalitní. S podobným modelem jako je Trinity Kit jsem se už setkal, ale tady mi vyhovuje nastavení které si ovládám sám a ještě má dobrou kapacitu co se týče liquidů s jednoduchou manipulací. Za mě dobrý!

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (2) 01.11.17 17:36  eva  (189484)

Pozor ! Tato firma lže

Jedná se o firmu prodávající "parfémy" značky Magnificora,žádné jiné zboží tato firma neprodává,peníze si vyděláte jen formou provize z počtu prodaných kusů,nemáte tedy hodinovou mzdu.Pracuje se v obchodech nebo na ulici a naní vyjímkou že se chodí po panelácích a zvoní se na lidi a nabízí se jim tyto "parfémy" celá prezentace těchto "parfémů" je jedna velká lež a  divadlo.Marketing je postaven na praktikách šmejdů. 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 31.10.17 19:56  Jirkanovotny  (189456)

zkušenost

objednávali jsme reklamní předměty odsud i od www.eshop.reda.cz a obojí přišlo v pořádku jen z redy nám přijde potisk trochu kvalitnější

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 31.10.17 12:57  Olina  filova.olzavinacseznam.cz  (189437)

Nikdy více

Firma Studny-FM je velmi amatérská "firma". Buranské chování, nedodržení dohod, velmi špatně odvedená práce. Nedoporučuji ani nepříteli.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (1) 31.10.17 08:46  Kristýna  (189423)

cheb

Dobry den,prosim je tu nekdo kdo semnou bude komunikovat o me objednavce na kterou cekam jiz 3tyden???spojila jsem se i s dalsimi zenami ktere cekaji i delsi dobu dekuji 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 28.10.17 19:40  P.T.  (189380)

Neserioznost lhani to je italcars

Silne nespokojeni,mazani medu kolem pusy pri nastani problemu samozrejme nevidely neslysely.

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (2) 27.10.17 16:27  Jakub  (189369)

POZOR NA TOHOTO PRODEJCE

Rad bych ostatni upozornit na tohoto cloveka. Jel jsem kupovat lehce bouranou Octavii. S autem nebyl sebemensi broblem, vse mi ukazal, vysvetlil a byla take provedena zkusebni jizda. Problem ovsem zacal, kdyz jsem panu Stefanovi rekl, ze zadam o slevu za registraci vozidla, pricemz si registraci zajistim sam. Vse je take napsane na jeho strankach. Cituji: Po dohodě přihlásíme na příslušném registru vozidel ZDARMA v ceně vozu. V tom pripade jsem si myslel, ze kdyz tuto sluzbu zajisti zadarmo ke kazdemu vozu, tak nebude problem, kdyz si tuto sluzbu zajistim sam a dostanu slevu o cenu registrace. Pan Stefan mi velmi arogatne rekl, ze v zadnej pripade, ze je to jen pro mistni a zadnou slevu mi neda. Tak jsem trval na bezplatne registraci vozidla z jeho strany. To pana asi dozralo nejvic, ikdyz to uvadi na svych strankach. Rekl mi, jestli ho chci ... Tohle je nejake profesionalni a slusne chovani??? Nas zakaznik, nas pan!!! To zde ovsem jiste neplati. Nakonec jsem tedy souhlasil s cenou bez slevy. Po nahlednuti do kupni smlouvy zde byla uvedena cena 205000,- Kc, ale ja jsem mu mel za vozidlo zaplatit 215000,- Kc. Zeptal jsem se ho, proc je ve smlouve jina castka, nez kterou ode me pozaduje. Pan mi opet zvysenym tonem arogatne rekl, ze muzu hadat a pouze jednou! Ja jsem tedy usoudil, ze to bude nejspis kvuli danim, aby statu nemusel odvest pro nej zbytecne vysokou dan. Pan Stefan zacal tleskat se slovy BINGO. To uz jsem se nastval i ja a rekl jsem mu, ze tim okrada stat na danich. Po chvilce hadani mi dal penize zpet do ruky a z bazaru me vyhodil, dalo by se rict, jako psa!!!! Nutno dodat, ze jsem do bazaru jel 300 km a cesta trvala 4 hodiny!!!! Odjel jsem tedy od bazaru a po 20 vterinach mi pan Stefan volal s dotazem, zda se nechci jeste nejak domluvit! NE, OPRAVDU SE S TAKOVYM CLOVEKEM UZ NEMAM NA CEM DOMLOUVAT!!! Po telefonu jsem mu pouze sdelil, ze celou vec predam policii, kdy m i bylo receno, at to klidne udelam, ze to bude pouze tvrzeni proti tvrzeni!!!

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 27.10.17 09:18  Kamila Perková  (189346)

Recenze

Na doporučení kamarádek jsem i já vyzkoušela tu “kouzelnou” péči o pleť. Musím říci, že opravdu předčila mé očekávání. Pleť mám svěží, jemnou a pevnější. Jsem opravdu velmi spokojena a mohu jen doporučit.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (2) 26.10.17 15:22  jan havel  (189336)

Bohemia energy zkušenosti

Název tarifu už si teda jako vy nevybavím, už je to několik let co jsem nám to zřizoval. Dnes když jsem se o těchto změnách dodavatelů bavil s chlapem, co se tomu věnuje, tak mi tvrdil, že je kolikrát snazší udělat změnu tarifu nebo jen produktové řady u svého stávajícího dodavatele a neprocházet rovnou celou změnou, že to zhruba vychází na 4 měsíce a to je doba strašně dlouhá doba, v dnešní době elektroniky. Takže já asi kdybych se dneska pouštěl do něčeho podobného, tak bych to zkusil podle jeho slov a až jako poslední možnou variantu, bych vybíral úplně nového dodavatele. V dohledné době však nevidím, že bych tuto záležitost musel řešit, protože jsem spokojen tady.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 26.10.17 08:55  Vlastik  (189315)

Lukáši

Měly jsme spolu jednu nezávaznou schůzku kde jsme si tam o sobě něco řekli a taky v čem bych potřeboval pomoc. Řekl jsem jí jaké mám příjmy a výdaje a spolu jsme se podívalo na to, kde mi ty peníze zbytečně moc utíkají. A na pár měsíců jsem zkusil hospodařit trochu jinak. Pak jsem viděl kolik peněz jsem schopný mít stranou a využít je nějak líp. To už je pak na dohodě co ten člověk sám chce. 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 19.10.17 08:23  Lukáš  (189138)

...

Souhlasím. Sám si dávám taky raději liquidy které si nakapu. Ale vidím jako plus u téhle vapour2 že si může člověk zkusit i ty připravené cartridge. Mě teda moc nesedí mám celkově radši tu starší techniku . A na to jak jsem se bál výkonnosti kvůli tomu jak jsou maličké tak tam výdrž je. 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (3) 17.10.17 16:11  Radek Šlajsna  (189082)

Comfort Energy

Nevšiml jsem si po změně dodavatele větší změny na kterou jsem se původně připravoval. Energie jsou od nich však levnější a elektřina s plynem pro nás v měsíčním rozpočtu už nejsou takovým bodem úrazu jak tomu bylo dřív. Zkušenosti s nimi máme dobré..

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (3)
Vaše doporučení:


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50


 Burza Prime 16:27 (16.11.2017) 
Název Kurz Změna
 CETV CME  97.50  -0.71% 
 ČEZ  480.50  +0.90% 
 ERSTE GROUP BANK  946.40  +0.60% 
 FORTUNA  179.30  +0.73% 
 KOFOLA ČS  414.90  0.00% 
 KOMERČNÍ BANKA  903.00  -0.23% 
 MONETA MONEY BANK  77.65  -0.70% 
 O2 C.R.  261.00  +0.08% 
 PEGAS NONWOVENS  818.00  -0.27% 
 PHILIP MORRIS ČR  16 200.00  +0.92% 
 UNIPETROL  381.00  +0.34% 
 VIG  644.10  -0.29% 
Komodity online
 Ropa 62.69 USD 17.11   
 Zlato 1294.30 USD 17.11   
 Stříbro 17.30 USD 17.11   
 Káva USD    
 Cukr USD    
 Bavlna 69.43 USD 17.11   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Volby Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů