Nejnovější názory v tématickém okruhu Firmy a kontakty


Nejnovější názory v tématickém okruhu Firmy a kontakty. Výpis příspěvků 1 až 20 (16125)


přečíst (0) 24.09.17 13:33  Petr Žurek  nexposystemzavinacgmail.com  (188482)

Automatické obchodní systémy

Společnost LionStock s.r.o. vyvíjí unikátní obchodní automatický systém. Tento systém pracujicí na základě vlastního algoritmu vytvořeného ze získaných metadat z burzovních obchodů vykazující nadstandartní výsledky při obchodováni na burzách. Tento software bude provozován na komerční bázi v komerční sféře.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (1) 23.09.17 13:39  Lukáš Perný  (188477)

Podvod

Zástupci Herní historie nás kontaktovali prostřednictvím webu retroherna.org s tvrzením, že provozují projekt RetroHerna (dříve pod webem .cz) a jen z provozních důvodů změnili adresu. Používali stejný název, logo i vzhled webu, takže jsme jim věřili. Na základě toho jsme je pozvali na náš festival a jako spolupracující projekt jsme i zveřejnili "jejich" logo s odkazem na jejich web v naší webové prezentaci.

Později jsme zjistili, že nejsou vůbec oprávněni název ani logo používat. Dostali jsme se do nepříjemného sporu s panem Bardem, majitelem značky RetroHerna, protože jsme odkazovali pod jeho logem jejich web. Naštěstí pan Bard měl pochopení a vše se podařilo urovnat. Nicméně Herní historie nás o možném problému vůbec neinformovala, naopak nás suverénně žádala o zveřejnění loga s odkazem.

 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (2) 21.09.17 11:41  Lukáš Krýsl  (188439)

Comfort energy

Taky je máme u bytu, zařídil jsem nám je já, protože jsem si je tenkrát nešel na internetu když nabízeli slevu. Zlákalo mě to a říkal jsem, že bych mohl na zkoušku udělat změnu a pak už jsem to neřešil ,protože mi to u nich vyhovovalo a to pokračje. Takže jedině že by nastala situace a trh by se zbláznil a s ním i firma ale jak říkám, zatím je to ok.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 21.09.17 11:20  Mechura.Z  (188437)

Super

Kouřím tuhle elektronickou cigaretu už přes rok. V podstatě jsem se k ní dostal náhodou přes kamaráda, který mi jí dal vyzkoušet. Koupil jsem si klasickou na liquidy. Je to pro mě zvyk kapat si cartridge a pokuřovat si kde se mi za chce.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 20.09.17 22:22  letitá  (188425)

Po dnešní zkušenosti už vím proč jsou pošty prázdné

Dnes jsem jela na jednu z hlavních pošt = Nádražní 2, potřebovala jsem podat obyčejný dopis. V 17.15hod po nevšímání se dámou za přepážkou - stála jsem u okýnka -nikdo tam nebyl- mi bylo řečeno, že si musí dodělat svojí administrativu, tak jsem dopis vzala a šla jsem na druhou stranu chodby - kde také nikdo nebyl -teď již vím proč- mi u okýnka řekla, že mi dopis vezme, ale s podáním tj. odesláním až zítra. Dříve měli na této poště otevříno do 20hod. a pošta mi vždy došla z ČB do HK druhý den, potom zkrátili čas na 19.hodinu a také dopisy -v mém případě objednávky- byly v HK vždy druhý den a nyní mají otevříno pouze do 18.hod. a mám z pekla štěstí, že již nemusím být na jejich službách závislá, protože dnes už nepřevezmou dopis k přepravě v den podání, ale je pravda, že je to v lidech, protože jsem dopis vzala a jela jsem s ním na poštu na Senovážný nám. a tam se paní divila mému dotazu, že se ptám, jestli ještě dnes dopis odešlou, bylo pro ně samozřejmé, že když jsem ho podala v provozní době, že ho odešlou. Takže nyní vím, že u nás na Nádražní 2 pouze pro nedoručené zásilky, ale podat zásilku pouze na Senovážném nám. proti bývalému Domu služeb pokud nechcete, aby zbytečně nocovala na poště. Tomuto zařízení -poště- se vyhýbám, mají nepřiměřené ceny a o doručování ani nemluvím - kolikrát jsem doma, nikdo nezvoní a přesto potom ve schránce najdu lístek, že si mám jít vyzvednout dopis, ale kdy? když u nás je pošta na slabé vyjímky věčně zavřená.Musela jsem odstranit závorky, -nahradila jsem je pomlčkami- aby šla má zkušenost s poštou odeslat</p>

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 20.09.17 15:26  oliver  (188420)

S Centropolem jsem spokojen

S Centropolem jsem spokojen. Vzdy kdyz potrrebuju poradit, vse mi ochotne na lince vysvetli. Navic u nas ted otevreli i pobocku. Nemam co bych vytkl. 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 20.09.17 10:14  Vlastik  (188407)

partners

Dneska už koukám na dobu kdy jsem byl ještě zvíře s přihmouřenými oči a kdybyl věděl do jakých věcí se tenkrát pouštím, tak bych byl už opatrnější. Tím chci navázat na to, že díky paní z partners, na kterou jsem dostal kontakt od známého doporučení jsem se vysekal z docela dost malérů. Rozpůjčovat si umí každý, ale horší je pak ty půjčky splácet když nemáte z čeho. Musel jsem hodně věcí změnit a to i svůj životní standart, ale naštěstí mám teď klidnější svědomí a vím, že se něco mění. 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 19.09.17 10:52  Maruška  (188384)

Yes Visage zkušenosti

Jsem necelé dva měsíce po zákroku a mohu jen pochválit. Na klinice jsem se cítila skvěle, péče byla vynikající. Změna je určitě vidět, otoky jsou prakticky pryč a veškeré činnosti včetně sportu mohu vykonávat bez problémů již bez elastického prádla. A to se říká, že finální výsledek je vidět ještě za delší dobu. Už teď jsem spokojená. Postava se hezky vytvarovala a místa, která mne nejvíc trápila, mne už netrápí. Liposukce není způsobem jak se zbavit přebytečných kil, ale jak udělat postavu krásnější, pokud toho sportem nejde dosáhnout. Teď už jen malinko odsátá místa zpevnit, ale to už je moje práce. 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 17.09.17 18:08  Maťa  (188360)

Agentúra EXPRESS WORK- CZECH JOB EXPRESS - nevyplácajú mzdy !!!!

Dobrý deň. Pozerám, že agentúra Express work má na všetkých portáloch stále unzeráty, kde ponúkajú prácu. Zabúdajú ale dopísať, že nevyplácajú mzdy !!! Dovoláte sa iba na pobočku a chudera zamestnankyňa iba zahovára, budú zajtra, nie je tam účtovníčka, zavoláme Vám a podobne ... Syn s kamarátmi makali celý júl v mraziarniach, v skladoch pri Prahe.  Výplata dodnes neprišla. Predpokladám, že ju chalani už ani neuvidia.  Pán konateľ to má dobre vymyslené, keďže v Čechách na rozdiel od Slovenska nie je nevyplatenie mzdy trestný čin. Takže pozor na nich !!!!

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 15.09.17 15:57  Naive  (188337)

Pan

Hello? Anyone?

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 14.09.17 19:17  Ladaka  ladakadlcekzavinacseznam.cz  (188316)

Štícha

Dobrý den.Jsem soukromý dopravce.

Pro Fy.Kylpyla jsem vozil zboží.Už 3roky mi dluží za přepravu.

Pan Štícha je neseriozní obchodní partner!!!!!!!!!!!!

Nezvedá telefon,nereaguje na maily,ani na upomínky dlužných faktur..

Dejte si na něj pozor,aŤ nedopadnete jako já..

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 14.09.17 17:29  Martina4  martina.zlamalova42zavinacseznam.cz  (188312)

založení sro

Nejlevněji často neznamená nejlépe. Kromě toho neinvestujete jenom poplatky za zřízení ale také čas a ve frontách na úřadě často část duševního zdraví. :) Když si založení společnosti koupím (například tady: https://comeflexoffice.cz/), bude mě to stát na začátku víc, ale bude to bez chyb a ušetří mi to čas. Na kolik si ten čas cením? Je pro mě užitečnější jeden dva dny běhat po úřadech, nebo vytvářet nějakou hodnotu? Případně dokážu odhadnout, kolik mě bude stát času a peněz to, když něco ze začátku pomotám? Najednou hraje roli spousta faktorů, které nejde moc dobře kvantifikovat a "nejlevnější" není zase až tak jasný pojem. :)

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 13.09.17 14:24  Adam  (188292)

Oční klinika horní počernice zkušenosti

Manželka zase byla teď v únoru, měla 5,5 a 5 dioptrií, oči se jí cca 8-10 let nezhoršovaly, tak do toho šla. Byla taky v Horních Počernicích, na oční klinice a pochvaluje si to, vidí pěkně, nechala si teda udělat i zlepšení vidění v šeru nebo co, prd tomu rozumím. Celková příprava a tak trvala tak hoďku, ale pak jí ty oči laserovali max 10 sekund, celkem byla na sále ani ne 20 minut, úplně v poho, jen prý menší tlak na oko. Já se bál snad víc než ona. Samozřejmě říkali, že věkem se jí to vidění zhorší, krátkozrakost a tak, ale to asi každému.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 11.09.17 16:30  Olda11  (188249)

Fio - USD - poplatky zprostředkujících bank

Fio používám, v případě CZK a EUR je to ok. Jen u USD jim to moc nejde a používají zprostředkující banky, jako třeba Českou spořitelnu a.s., což je děs. Takže mají v Ceníku finančních operací a služeb takovou zvláštní formulku:1.i/ )dožádání neúplných informací od banky převodce, 250 Kč včetně DPH + poplatky
zprostředkujících bank (Výše poplatků zprostředkujících bank obvykle nepřesáhne ekvivalent 80 USD).
Mnozí moc nevědí, co to znamená. Můj příklad z praxe. Posílal jsem něco přes 4000,-USD na účet do USA. Majitel účtu v USA mi ale nahlásil blbý číslo účtu, to jsem ale já nevěděl. Fio to asi týden chroustala a pak přišla platba zpět od České spořitelny a.s. ale o 75,-USD nižší bez udání důvodu, proč se vrátila. Fio úředník mi řekl, že si zprostředkující banky mohou stáhnout libovolný poplatek a souhlas s tímto ceníkem jsem stvrdil podepsáním smlouvy s FIO. Proč se platba vrátila zpět mi nabídl dopátrat za další poplatek, kolik neřekl. Napsal jsem stížnost na Fio a ČNB. Tak teď to už asi měsíc zpracovávaj a nic.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 08.09.17 20:59  Janurous  (188235)

Kruk

Též jsem s nimi řešila podobný problém, docela dost mě překvapil přístup, protože jsem nevěděla, že se můžu domluvit na splátkách, takže mi paní pomohla vyřešit docela dost špatnou finanční situaci. 
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 07.09.17 18:31  Natálie Vachatová  lafernazavinaccentrum.cz  (188224)

Naprosto otřesné služby k výkonu nedává fakturu ani potvrzení o zaplacení

Panu Solehovi jsme zadali 1 normovanou stranu k překladu z hebrejského do českého jazyka s tím, že samotný překlad budeme potřebovat až za dva týdny. Pan Soleh tudíž na vyhotovení 1 normované strany měl 2 týdny. Původní domluva zněla 600 Kč za stránku. Nakonec si za jednu normovanou stranu naúčtoval 1700 Kč bez dokladu s tím, že se jedná o spěšný překlad - který mu na stole ležel 2 týdny. Přesto, že jsme se domluvili na předání v místě jeho bydliště, kam jsme jeli 30 km, na místě nebyl a poslal nás do nějaké restaurace v Mariánských Lázních, aby si dojel domů pro razítko. Choval se povýšeně, jeho chování bylo sprosté. Překlad obsahoval množství chyb, které předložíme Komoře soudních překladatelů. Doklad na 1700 Kč nám pan Soleh nevydal. Důrazně s tímto člověkem nedoporučuji jednat.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (1) 01.09.17 17:22  Luboš Nerad  (188137)

X Energie

Nevím jak vy, ale já tedy kamennou pobočku či kontaktní místo v podobě nějakého pultíku v obchoďáku zrovna nevyhledávám, protože je to akorát zbytečná nákladová položka, kterou někdo musí zaplatit, proto jsem rád, že net už mají vychytaný a přes online kancelář jsem si ve valné většině schopný vše zařídit sám. S Xenergií problém nemám, ale tohle jediný takový můj postřeh.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 01.09.17 13:51  ST  (188134)

Nezplaceni

Firma silnice topolany a.s. Nechtějí zaplatit fakturu za dva měsíce práce? Tak kde to jsme... jednání z jejich strany je děsne a ještě dokazi vyhrožovat..

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 30.08.17 06:38  Jan M.  (188094)

Katastrofa!

Nalákají vás na sladké řeči, seberou peníze a potom vymyslí tisíc důvodů, proč to nejde, nestíhají, nebo rovnou dělat ani nebudou. Pak začnou vyhrožovat právníkama a posílat FA za služby, které vůbec nedodali.

Vyhledejte si na netu "Sabanero banda hlupáků", ať nenaletíte jako mnoho dalších.

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (4) 29.08.17 21:34  štěpán  (188091)

Bohemia energy

My jsme nad nabídkou moc času nestrávili. Ročně dáme za plyn skoro 38 tisíc, tak se nám to hodilo, když nám nabídli levnější tarif. Celý proces jsme si pohlídali a vše k nim proběhlo v pořádku.

Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50


 Burza Prime 16:27 
Název Kurz Změna
 CETV CME  88.50  +0.17% 
 ČEZ  434.20  +0.21% 
 ERSTE GROUP BANK  936.50  -1.79% 
 FORTUNA  141.00  0.00% 
 KOFOLA ČS  411.00  +0.12% 
 KOMERČNÍ BANKA  973.00  0.00% 
 MONETA MONEY BANK  78.50  -0.63% 
 O2 C.R.  274.00  -0.54% 
 PEGAS NONWOVENS  1 002.00  -0.40% 
 PHILIP MORRIS ČR  16 000.00  +0.13% 
 UNIPETROL  339.10  -1.57% 
 VIG  638.90  -0.30% 
Komodity online
 Ropa 59.16 USD 25.09   
 Zlato 1313.60 USD 25.09   
 Stříbro 17.18 USD 25.09   
 Káva USD    
 Cukr USD    
 Bavlna 69.46 USD 25.09   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů