Nejnovější názory v tématickém okruhu Firmy a kontakty


Nejnovější názory v tématickém okruhu Firmy a kontakty. Výpis příspěvků 1 až 20 (16049)


přečíst (0) 29.06.17 11:48  Jakub Šťastný  stastny.jakzavinacgmail.com  (187314)

Zkušenost se společností Technicplus

!! RUCE PRYČ OD TÉTO SPOLEČNOSTI !!

omlouvám se za slohovou práci, ale doporučuji si recenzi přečíst až do konce. 

V květnu 2017 jsem, k mé velké smůle, poptal u společnosti opravu, respektive výměnu prasklého LCD panelu u mobilního telefonu HONOR6.

Od paní, která ode mne telefon přebírala, mi bylo doporučeno, abych telefon nechal u techniků přes noc aby lepidlo ve spojích správně zaschlo a mobil dobře držel. Druhý den jsem vyzvedl telefon, zaplatil a odjel domů. Po necelé hodině, kdy byl telefon v pokojové teplotě se odlepil zadní kryt. Zaslal jsem tedy na vlastní náklady mobil k reklamaci servisní práce (1 reklamace). Telefon mi byl vrácen ve stavu, kdy se stále odlepoval zadní kryt a jako bonus se začal odlepovat samotný displej. Jako zpestření vnímám to, že byl telefon zaslán, i přes jasné uvedení adresy v průvodním dopise k mé reklamaci, na špatnou adresu, kdy se kdosi uklepl a místo čísla popisného 1725/6 uvedl 1120/8.

Telefon jsem tedy opět reklamoval (2 reklamace). Znovu jsem na vlastní náklady zaslal telefon zpět na opravu. Zpět se mi vrátil sice s přilepeným zadním krytem, displeje se však nikdo ani nedotkl. V reklamačním protokolu stálo, že zadní kryt byl přilepen, displej zmíněn nebyl. Reklamoval jsem tedy znovu (3reklamace). Po sérii běžných omluv a výmluv (vada materiálu, technik měl špatný den, atd.) na které jsem si již u společnosti stihl zvyknout, mi bylo oznámeno, že bude vyměněn celý LCD panel za nový a že budu muset počkat 3 týdny, než nový panel dorazí. V poslední den 30ti-denní lhůty na vyřízení reklamce, po sérii urgencí z mé strany, jsem byl seznámen s tím, že telefon je opravený, plně funkční a zaslaný na mou adresu.

Po otevření balíku s telefonem jsem zjistil, že zadní kryt se stále odlepuje, displej se nicméně zdál být v pořádku. Společnost rovněž nesplnila povinnost informovat mě reklamačním protokolem o způsobu řešení reklamace. Telefon jsem dále nabil, abych vyzkoušel, zda je displej v pořádku. Nebyl. Po celé pravé straně a ve spodní části displeje se objevily defekty displeje, nejvíce znatelné při bílém podsvícení. Opět jsem tedy volal do společnosti (4 reklamace) s tím, že okamžitě odstupuji od smlouvy a chci vrátit veškeré peníze, které mě stála tato "oprava". Bylo mi oznámeno, že jsem technikovi (kterého jsem nikdy neviděl) oznámil, že chci telefon vrátit neopravený. Po sérii telefonátů mi nicméně bylo řečeno, že došlo ke špatnému pochopení se s technikem. Po odmítnutí dalšího servisu (prý již konečně řádného)z mé strany, mi prý bude zaslána powerbanka jako kompenzace a peníze OKAMŽITĚ vráceny ihned po tom, co dodiktuji číslo účtu. Vyřešeno? NE!

Druhý den jsem do mobilu vložil SIM kartu a hle! Další problém. Telefon přestal chytat signál operátora (před "opravou" byl plně funkční). Vyzkoušel jsem tedy další 3 SIM karty a ani s jednou jsem nebyl schopen připojení k operátorovi. Kontaktoval jsem tedy opět společnost Technicplus (5 reklamace) s tím, že jejich technik mi svým odborným zásahem udělal z telefonu cihlu. V průběhu oznamování této reklamace jsem se navíc dozvěděl, že peníze mi budou teprve časem zasílat. Kdybych se tedy znovu nepřipomněl, patrně by k jejich vrácení nikdy nedošlo.

Společnost Technicplus se k mé poslední reklamaci postavila tak, že peníze stále nemám a mé opakované výzvy ohledně řešení problému s anténou zcela ignoruje a přestává komunikovat. Celý případ byl oznámen na Českou obchodní inspekci k prošetření.

 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (3) 27.06.17 19:53  Marie H  (187283)

Booking.com

Hezký den, s Booking.com mám jen dobré zkušenosti, většinou se řídím recenzemi a zatím jsem nešlápla vedle. Zrovna před pár dny jsem nám dělala rezervaci na dovolenou, a to přes tento portál - https://www.ziskejte.cz/cashback-sleva/vsichni-partneri/cestovani/booking.com . Z celkové ceny pokoje dostanu 4,15 % zpátky, což se v případě pětičlenné rodiny opravdu vyplatí. Akce je jen do konce června, takže doporučuji si pospíšit :)

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 27.06.17 19:45  Valibor  (187282)

Zkušenosti s Partners

Vždycky přijde vhod prostě rada někoho zkušenějšího. Už jako malé děti jsme chodili za rodiči když jsme si s něčím nevěděli rady a myslím si, že v dnešní době a hlavně v dnešní době financí se každá pomoc prostě hodí. Já jsem nechal nahlídnou partners do svých starých smluv a byl jsem překvapený co všechno se dalo změnit, aktualizovat a hlavně když mi poradil náš člověk abychom si třeba alespoň měsíc vedli své příjmy a výdaje a viděli kde nám ty peníze utíkají, je to pak fakt šok vidět, že něco je tak zbytečné ale my si mysleli že se bez toho neobjedeme.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 24.06.17 11:18  jana  janaxx38zavinacseznam.cz  (187233)

nazor na firmu SH Jobs partners

Firma je velmi nespolehliva.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 23.06.17 01:31  Krajca  (187220)

neplatiči

Firma TZ Therm je předlužená firma, neplatí pohledavky, připadne je nedoplatí.
Jednatel Gyuricsek má dluhy ještě z minulých firem, které zlikvidoval,  nebo dostal do insolvence.
Velmi nespolehlivá firma, spoluprace mozná jedině za hotove, jinak vas pripravi o penize..

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (1) 21.06.17 15:42  stimir  stimirzavinacemail.cz  (187153)

DS-DESIGN s.r.o.

  • 17-05-31 Exekutorský úřad Třebíč - dražební vyhláška - Lukáš Svoboda [PDF, 92 kB]
Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 19.06.17 14:39  P.Zámek  (187178)

Oční klinika Horní Počernice zkušenosti

Byl jsem na operaci v roce 2015 tzn. už mi běží druhý rok a vidím pořád vidím dobře! Na operaci jsem šel ve 23 letech a měl jsem dioptrie na levém oku 2,75 a pravém 2,25. Byl jsem na klinice v Horních Počernicích. Nejvíc oceňuju to, že když se ráno vzbudím a vidím z okna to, co jsem viděl až po nasazení čoček, a při různých oslavách, že už nemusím hlídat sundání čoček před spaním. Kolikrát jsem potom trpěl ráno při sundávání čoček. Jestli se tedy rozhodujete tak Vám to mohu pouze doporučit!

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 18.06.17 10:59  Moco  (187163)

Negativní

Samé negativní poznatky ze spolupráce s ARKO-MONT s.r.o.

Funguje to tak,že p.Nicolae Ilies (Kolja) osloví subdodavatele (mimochodem veškeré jeho přípravné práce špatně provedeny),

zašle objednávku,vyplatí zálohu,po realizaci platby neustále odkládá,vymlouvá se na vše možné.

V žádném případě nespolupracovat s touto firmou!!!

 

 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (1) 16.06.17 12:43  stimir  stimirzavinacemail.cz  (187153)

DS-DESIGN s.r.o.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (1) 15.06.17 14:44  stimir  stimirzavinacemail.cz  (187153)

DS-DESIGN s.r.o.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (2) 15.06.17 13:10  Zdeněk12  snowman1zavinaccentrum.cz  (187152)

Partners zkušenosti

Když se člověk orientuje v oblasti peněz, tak si myslím že nikoho nepotřebuje. Jsem vyučený truhlář, a čísla a úroky nejsou opravdu moje vášeň. Když jsem chtěl půjčit na dostavbu mého baráku, chtěl jsem jít do překlenovacího úvěru, ale partners mě vyvedli rychle z omylu, že hypotéka se mi opravdu vyplatí víc, tím, že uroky se postupem času snižují, a nejsou na stejné lajně dokavad se uvěr nepřeklopí do řádného úvěru. Přestavbu jsem dokončil loni na jaře ale spolupracujeme spolu s partners pořád.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 14.06.17 12:50  ObaKarel  (187145)

Oční klinika Horní Počernice zkušenosti

Váhal jsem celkem dlouho jestli na operaci očních čoček jít. Nakonec jsem se rozhodl pro bifokální nitrooční čočky a na zákrok jsem byl na oční klinice v Horních Počernicích. Všechno proběhlo bez problémů, operace obou očí trvala asi 15 minut a druhý den už jsem normálně viděl.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (5) 14.06.17 07:48  Petr P.  (187137)

Zkušenosti s Comfort Energy

S Comfort Energy mám zkušenosti takové, že u nich tich cca 8-9 procent co mi slíbili na první naší schůzce, jsem schopný ušetřit. V prvním roce mi na zálohy nesáhli, abych sám dokázal rozeznat, jaký rozdíl to dělá, když se přestoupí od tradičních dodavatelů k alternetivnímu. Takže jsme platili rok stejné částky a do dalšího roku už nám zálohy upravili podle aktuální spotřeby co jsme za první rok protopili u nich, rozdílná částka nám dělala 3852,- korun. Pro tuhle zkušenost je můžu doporučit.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (5)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (2) 07.06.17 15:28  Kryštof  chris4zavinaccentrum.cz  (187085)

Zkušenosti s partners

Jenže ono kdyby vám nenahlídnul do vašich financí, tak vám pak nemůže dát tu radu kterou si vy můžete dovolit. Ono s tím má problém podle mě spousta lidí, jenže pak si myslím, že člověk akorát prodělá. My jsme žádali o hypotéku před 3 lety, a právě po vypočítání od partners, jsme si počkali a šli jsme do ní minulý rok, a hlavně jsem si dokázali našetřit i dost hezké peníze. Je to určitě o člověku, ale podle mě se není čeho bát, nahlížejí do tolika rodinných příjmů, že ten váš je zrovna nějak nerozhodí, tak jsem to bral já :)

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 07.06.17 13:16  Mariana  (187082)

Oční klinika Horní Počernice zkušenosti

Nedávno jsem podstoupila operaci katarakty u obou očí. U mě byla malá komplikace že mám oční nystagmus a tak nebylo úplně jasné, jestli budou moct operaci provést. Na klinice v Horních Počernicích jsou ale profesionálové a vše se podařilo, za což jsem opravdu vděčná.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 07.06.17 11:36  Vesely  (187077)

Neseriozní osoba

Dejte si pozor při jednání s touto osobou. Porušuje zákon o oschraně osobních dat

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 06.06.17 10:18  haji  (187054)

Neseriozní osoba

Tato osoba prozrazuje osobní data z pojistek.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 05.06.17 12:31  John1314  john1314zavinacseznam.cz  (187045)

JUDr.Šebrlová

Dobrý den,

reaguji na dosavadní negativní hodnocení práce JUDr. Šebrlové, za mne však můžu jen doporučit. Několik let spolupráce a vše bez sebemenších problémů.

 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 04.06.17 21:46  Alena  (186629)

Stabilní práce a profesionální přístup

Dobrý večer, taktéž mám zkušenost práce jako matka na MD a zatím vše probíhá dle domluvy, kterou jsem dostala při nástupu. Mohu vřele doporučit!

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (3) 02.06.17 16:03  Tomáš Moravec  (187019)

Bohemia energy

Dobrý den, my jsme nad jejich nabídkou chvilku váhali, ale tím že jsme se o tom víc s prodejcem pobavili, řadu věcí nám dovysvětlil a na papíře nám vypočítal rozdílnou cenu na jakou by jsme se s nimi měli dostat, tak jsme k podpisu přistoupili. Máme to u nich na dva roky a zálohy pravidelně platíme sipem, zatím nám vše funguje dle toho co nám bylo pánem řečeno, takže na mě to dělá dojem zatím dobrý. 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (3)
Vaše doporučení:


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50


 Burza Prime 12:47 
Název Kurz Změna
 CETV  94.50  -0.05% 
 ČEZ  404.20  +0.52% 
 ERSTE  879.90  +2.21% 
 FORTUNA  136.20  +0.15% 
 KOFOLA  428.70  -0.05% 
 KOMER. BANKA  920.00  +0.45% 
 MONETA (GE)  75.80  +0.40% 
 PEGAS  920.00  -0.76% 
 PHILIP MORRIS  14 785.00  -0.10% 
 TELEFÓNICA  276.50  -2.05% 
 UNIPETROL  281.60  -0.78% 
 VIG  647.70  +0.51% 
Komodity online
 Ropa 47.54 USD 11:41   
 Zlato 1247.00 USD 11:42   
 Stříbro 16.83 USD 11:41   
 Káva 122.45 USD 28.06   
 Cukr 12.67 USD 11:41   
 Bavlna 67.27 USD 11:33   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů