Povinné ručení AXA pojišťovna a.s. - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Povinné ručení AXA pojišťovna a.s. - Diskuze k tématu Povinné ručení AXA pojišťovna a.s.


Výpis příspěvků diskuze Povinné ručení AXA pojišťovna a.s., 1 až 20 (49)
Zasílání diskuze Povinné ručení AXA pojišťovna a.s. e-mailem.
 
přečíst (0) 09.03.17 14:19  Anonym  anonymzavinacseznam.cz  (185621)

AXA

Když nevíte na co máte a nemáte nárok, tak tady nebrečte, že Vás pojišťovna o něco krátí :)

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 21.02.17 14:58  Morrisová  (185380)

Axa mě okradla o 3000 Kč !

"Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají" to by mělo být veřejné heslo společnosti AXA, pozor při uzavírání jaké koliv smlouvy, na začátku není problém, když se opozdíte třeba jen o den se splácením už Vám vyhrožují sankcemi! Já jsem měla přeplatek na povinném ručení 3000 Kč, nejen, že mi přeplatek odmítli vrátit, jen mi suše sdělili, že je to můj problém a že na přeplatky nemají systém, který by je na přeplatek upozornil, systém mají jen na nedoplatky !!! Pozor na plnění při autonehodě, velmi špatná zkušenost!!! Od této podvodné společnosti co nejdál !!!

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (4) 21.12.16 07:48  Simona Bartmannová  sbartmannovazavinaccentrum.cz  (184693)

Povinné ručení AXA pojišťovna a.s.

Od AXY dál. Naboural nás klient pojišťovny AXA.

Nehodu šetřila policie, byla to jednoznačně vina řidiče, který nás naboural, přesto AXA 50% odmítla plnit z jeho povinného ručení. Odvolali jsme se, ale poslali doslova výsměšný dopis, že si prostě mohou dovolit rozhodnout jak se jim zachce. Není rozhodující šetření policie. Hřeší na to, že se s nima většina lidí soudit nebude. Můžeme poděkovat servisu, který nečekal na krycí dopisy a auto opravil, jinak bychom mohli čekat 3 měsíce na auto, než se vše uzavře. Není Vám nic platné, že jezdíte slušně, nehoda, kterou jsme nezavinili, nám způsobila škodu 60 000. Nemít havarijní pojištění z naší kapsy. Protože havarijní máme, nesolidnost pojišťovny nás bude stát "jen" peníze za spoluúčast, ztrátu bonusu na našem pojištění. Naše pojišťovna na rozdíl od AXY nehla ani prsem, aby s kupou právníků za zády rozhodnutí AXY napadla. Tyhle praktiky jsou u AXY známé, naše pojišťovna se zmohla jen na konstatování, že AXA se tak chová, v servisu se chytali za hlavu a na její adresu řekli, že to snad ani není pojišťovna.

Takže můžete jezdit bezpečně, můžete mít dobrou pojistku a stejně dojedete na nesolidnost na všech frontách.

Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 05.04.17 21:07  mirka  (186115)

Povinné ručení AXA pojišťovna a.s.

Dobrý den,

můžu se zeptat, u koho máte havarijní pojištění?

 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 28.10.16 23:20  Milan  (162505)

AXA rozhodně NEBRAT - doplnění

Doplňuji k příspěvku níže odkaz, který se nezobrazil...

Pokud by nešlo znovu pak jděte na www.9.cz a klikněte tam na záložku

  • Nejlevnější povinné ručení

a již podle příspěvku níže...

slevový kód je 3369877-vt

<a href="www.9.cz/inpage/nejlevnejsi-povinne-ruceni-online/ ... target="_blank">www.9.cz/inpage/nejlevnejsi-povinne-ruceni-online/</a>

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 28.10.16 19:13  Milan  (162505)

AXA rozhodně NEBRAT

Axu nedoporučuji. Každý rok zvedali cenu povinného ručení o cca 1/3, i když byl bezeškodný průběh pojistného. Následně, po podání výpovědi, velmi špatná komunikace, průtahy. Vůbec nedodali potvrzení o bezeškodném průběhu.

Pro novou pojistku jsem pak zkoušel různé srovnávače povinného ručení a nejlevnější povinné ručení jsem našel přes www.9.cz. Poslali mi pak ještě, po uzavření pojistky, slevový kupon na 100,- Kč pro 10 známých, tak kdyby měl někdo zájem, tak slevový kód je 3369877-vt. Uplatnit jej můžete přes formulář zde (klikněte na porovnat povinné ručení):

<a href="https://www.9.cz/inpage/nejlevnejsi-povinne-ruceni-online/" target="_blank">www.9.cz/inpage/nejlevnejsi-povinne-ruceni-online/</a>

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 05.10.16 17:29  katka  (183764)

S Axou už nikdy

Roky jim člověk platí peníze za povinné ručení a havarijní pojištění. Jednou jedinkrát škrábne nárazník jiného auta a Axa vypoví povinné ručení. Pokud platím já, je to v pořádku, jakmile mají jednou platit oni, radši se mě zbaví. Hlavně že já vypovědět havarijní pojištění (abych si uzavřel nové ručení i havarijní pojištění u stejné společnosti) nemůžu. To je tedy jednání fakt jak kráva.  

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 16.09.16 15:23  lucka  scarletlenazavinacseznam.cz  (183572)

nejhorší pojištovna

Nejhorší pojištovna kterou znám,telefonní hovor na hrozné urovni.Během hovoru vam položí tel...už nikdy více a nic si tam nenchte dělat.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 24.06.16 21:21  Libuše  sigmundova.libusezavinacseznam.cz  (182833)

Storno zájezdu

Vážení přátelé,ani nevíte jak vám rozumím.Zakoupila jsem zájezd,nechala se od prodávající přemluvit ať se pojistím u pojišťovny AXA.13.3.16 jsem byla napadena exmanželem.Stornovala jsem zájezd a chtěla zpět zálohu.Podotýkám,že jsem se pro storno pojistila.A tady to začíná-doložte doklady,nejsou kompletní,tak doložte další a na konci je zamítnutí protože jsem  málo nemocná.Je 24.6.16 a já mám stále neschopenku.A důvod?Nejsem prý upoutána na lůžko a na neschopence mám vycházky.Z lékařské zprávy vybírají jen to,co se jim hodí.Celou věc předám právníkovi,protože už nemám náladu si s nimi dopisovat.příště až pojedu na dovolenou,tak se u nich určitě zase nechám pojistit.Všem vám držím palce.Libuše.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (4) 17.06.16 14:42  PM128  (182729)

AXA nevrátila skoro 400Kč přeplatku ročního pojistného

Prodal jsem vůz po 6 a půl měsících spotřebovaného ročního předplatného. Nepřišlo mi ani náhodou, že AXA vrací přeplatek až od nového měsíce PO DORUČENÍ kopie kupní smlouvy a originálu Zelené karty! Mimochodem po prodeji auta v Sobotu 7.5.2016 jsem ještě ten samý den odcestoval do zahraničí a neměl jsem možnost AXE ty papíry písemně poslat až do začátku června. Spoléhal jsem na zdravý selský rozum, datum prodeje odkdy auto nemám tam je černé na bílem, žádný takovýhle podraz jsem nečekal. No jenomže mi vrátili pouze část od července zbytek, dva měsíce pojistného si nechali hezky do své kapsičky.

Když jsem se obrátil na zákaznickou linku AXA, tak mi sdělili, že je vše naprosto v pořádku (?!!) Zloděj se také domnívá, že to co dělá je "v pořádku", je to koneckonců také jenom to co umí.

Zajímalo by mě, jestli v Česku je takováhle praxe pojišťoven normální, nebo je to jen u AXA. 

Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:
přečíst (1) 17.06.16 16:16  showman66  showman66zavinacseznam.cz  (182732)

AXA nevrátila skoro 400Kč přeplatku ročního pojistného

Dobrý den,

tuším, že každá pojišťovna má ve svých podmínkách napsáno, že storno na Povinné ručení se provádí vždy k datu nahlášení. I kdybyste měl na VTP napsáno, že majitel se změnil 1.6.2016 a rušil jste smlouvu 1. 7. 2016, každý Vám zruším smlouvu k 1 .7. 2016, bez ohledu na skutečné datum prodeje. Na trhu jsou pak určité pojišťovny (a to se nebavím o těch malých), které mají dokonce v podmínkách, že jim po ukončení smlouvy náleží pojistné do konce kalendářního měsíce. 

 

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:
přečíst (2) 09.08.16 13:12  Simanski0  (183243)

AXA nevrátila skoro 400Kč přeplatku ročního pojistného

Dobrý den  všem u této pojišťovny jsem měl povinné ručení  skoro 5 let nikdy jsem od nich nic nechtěl  jen jsem jim platil nic víc ,po změně  v registru  motorovích vozidel  v polopřevodu  jsem auto už nemohl  na sebe dohlásit  neboť majitel  zemřel a bylo by to vše moc složité tak jsem jezdil do poslední chvíle co to bilo možné to bilo do 1.6 2015 kdy už nebylo možné s polopřevodem jezdit  a končila mi i technická a i povinné ručení  ,tak jsem tuto skutečnost oznámil pojišťovně  .ale pojišťovna si vymíšlela proč to nejde zrušit  tak kde to jsme  pojistitel má právo platit a né rušit pojisku  kér když už není za co platit  auto bez technické  vyřazeno z registru  a pojišťovna chce abych platil  selskej rozum toto nebere . tak mi ty zmetci  napálili pojistné  sankce z prodlení a ještě právníka  toto je AXA už nikdy více  jsou to zloději  a ...  kdo  nemusí doporučuji  vyhněte  týto pojišťovně velkým obloukem  jsou to šmejdi  podporovaný naší vzácnou juticí  fuj  styďte se  AXA nikdy více ,Všem krásný den přeji 

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:
přečíst (2) 17.06.16 17:37  PM128  (182729)

AXA nevrátila skoro 400Kč přeplatku ročního pojistného

Přesně to ti zloději s kravatou udělali. V civilizovanějších státech Evropy se toleruje určitá doba na doručení poštou a zohledňuje se datum prodeje, ve Zdechlopesově nikoliv. Je logicky jasné, že od doby prodeje původní majitel už auto nemá a tudíž jím ani jezdit nemůže, tak jakým právem si ty pojišťovny mastí kapsy na tomhle období, kdy nový majitel musí zákonně uzavřít svoji vlastní pojistku a původní to proplaceno nedostane? Jedná se o jedno vozidlo, které je tímto způsobem "de Jure" pojištěno do doby milostivého akceptování tzv. zrušení smlouvy dvakrát. Bravo, českým zákonodárcům to očividně nevadí. Ať žije středověk a české přežitky totáče! 

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 10.01.16 06:39  Klíma  frantisek.klimazavinactiscali.cz  (180468)

AXA ruší pojištění

Od mého příspěvk a nespokojenosti s AXOU uplynulo přesně 2 roky. AXA v neurvvalém  jednání jede ve stejných kolejích.Nespokojenost z rušením smluv narůstá-VIZ počet narůstajícícch příspěvků tento leden. Máš dvě škodné události za rok (bez ohledu na výši škody) k 31.1. ROKU ti ZRUŠÍME smlouvu. Je to dle podmínek a zákonné. Z lidského hlediska je to SPROSTÉ a NESOLIDÁRNÍ !!! V průběhu roku jeden  škodu má, druhý nemá . Pojišťovna má stejně zisk. Ale jednat s klientama jako s méněceným ,jako s věcí zda je výhodná či nevýhodná, bezcenou lidskou bytostí to se k solidní firmě 21. stolení nehodí a nepatří. Fraška s obmusmankou je nic neříkající divadlo.Lidé prozřete a vynechte pojiš´tovny které se chovají neurvale!!!!!  

 

 

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:
přečíst (3) 28.01.16 13:43  Novak Otakar  12239novakzavinacgmail.com  (180758)

AXA ruší pojištění

Pojišťovna na nic. Sprosté nesolidární jednání. mohli by ji zrušit.

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 05.01.16 22:45  PetrX  (180400)

AXA? uz nikdy!

Dobrý den, 

mám s touto pojišťovnou velice špatné zkušenosti. Dva roky platím a teď, když požaduji plnění skrz střetu se zvěří,

tak mě pošlou vyjádření - Z našeho šetření vyplývá, že poškození Vašeho vozidla nekoresponduje s popisovaným

nehodovým dějem a že to uzavírají bez plnění, že poškození auta je identycké jako už bylo před dvěma lety a

vyplaceno jinou pojišťovnou. Při likvidaci byli ještě na dílech auta chlupy srny a samozřejmě 

protokol nehody sepsaný s policií. Při jejich šetření mě nikdo nekontaktoval, že by se zeptal co a jak, nějaké

další podrobnosti prostě nic. Staré nabourané dveře mám naštěstí ještě v garáži, ta předešlá nehoda byla ještě

na jiného majitele a byla to nehoda týkajícího se střetem s jiným autem, takže uplně jinný rozsah poškození.

Ihned co mě přišlo toto vyjádření jsem volal na linku slavné AXY a požadoval nové šetření a vyjádření, operatorka

mě řekla, že to předá a budou mě kontaktovat, už dalších 14 dní pryč a stále se nic neděje. Celé už to trvá přes 

měsíc. Toto je moje zkušenost z toto pojišťovnou. :-(

 

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 17.06.16 16:21  showman66  showman66zavinacseznam.cz  (182732)

AXA? uz nikdy!

Dobrý den,

musíte vše podat písemně - tzv. rozpor s pojistným plněním respektive se zamítnutím. Dále doporučuji dostat se na telefon přiděleného likvidátora. Nicméně pokud bych tento případ řešil osobně, snažil bych se od policie získat protokol, kde je jasně napsáno, jak se nehoda stala. Na tomto základě bych každý druhý den urgoval pojišťovnu - věřte mi, že to pomáhá. Nakonec bych již pohrozil žalobou. Vůbec se žaloby nebojte, v 90% k ní vůbec nedojde, jelikož pojišťovna raději zaplatí škodu 20 000 Kč než se vláčet po soudech a ještě by z toho mohl být mediální skandál. Buďte tvrdý a nenechte se odbýt. Nebo využijte služeb makléřské společnosti, která Vás zastoupí (většinou to každý makléř udělá zadarmo, jelikož to je jeho běžný chléb :-)). 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 28.01.16 13:53  achjo  (174136)

AXA? uz nikdy!

. nó , díky za sdělení....... upozornění

 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (6) 09.09.15 15:56  Miroslav Škvor  mirecek74zavinacseznam.cz  (178519)

jak axa zachází se zákazníky

Dobrý den přeji

 

Tak abych Vám pověděl příběh o tom,jak mi axa ukončila smlouvu a to si ještě dovolili mě poslat papíry na další období,když mi předtím již poslali papíry o rozvázání smlouvy.Drzost ,řeknete si.Ale abych se vrátil k příběhu ,trefil jsem se s jedním autem zrcátkem, borec se sebral a ujel aniž by řekl Bú.Tak jsem nic neřešil.Boreček ale přišel do axy ,kde jsem měl pojistku a nahlásil škodnou událost za mě.Což jsem už vůbec nepochopil na základě čeho moje pojišťovnu tuto škodnou událost přijala.Nebránil jsem se řešení,šlo mi jen o princip.Tak jsem tam volal a nikdo mi nebyl schopen odpovědět a že si mám vyžádat podklady o té osobě ,která to nahlásila a podobně.No nic představte si,že jsem se namíchnul a poslal jsem tam mojí výtku na jejich přístup.Ještě ten den byl vyhotoven papír o ukončení mého povinného ručení a druhý den jsem jej měl doma s červeným pruhem, stalo se 30,8. a 31,8,jsem to obdržel.Ale informace o výši pojistného na další období byly vystaveny 27,8. a došly mi až 9,9.sakra ,jak oni to dělají. Musím vám říci ,že jsem měl dvě pojistné události ,které i s touto ,kterou popisuji stály pojišťovnu 22,000 a nějaké drobné.Když jsem do pojišťovny volal,jaký je důvod vypovězení smlouvy,tak mi řekl,že moc vysoké čerpání,nebo nehody hned po sobě,přičemž ani jedno není pravdivé. Na základě toho jsem napsal ombudsmance paní Foniokové. Jaký si myslíte ,že byl výsledek?No jasně proto tam taky dělá a za to bere peníze.Ale neopomenula mi zdůraznit,že tento postup je v souladu se zákonem.Tak ať si tedy pojištˇovny samy stanoví ,kam až člověk může čerpat,když pravidelně platí,aby se potom člověk nemusel divit ,že když tedy vyčerpal 22000 je v ... a oni ho kopnou do ....Ale hold v této zemi platí,že ONI si tu mohou dovolit k ostatním prakticky vše a v tomto státě není žádné dovolání.Takže pryč od nich ,dokud platíte ,je to super,pokud čerpáte ajajaja nedej bože ,že bych měl Lexus a udělal totálku,to by si tam nemohli dát pojistit své auta ani moje děti.

Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:


Diskuze Povinné ručení AXA pojišťovna a.s., další stránky: 1 | 2 | 3 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Povinné ručení AXA pojišťovna a.s.

Povinné ručení AXA pojišťovna a.s. - zdrojová stránka k tématu diskuze Povinné ručení AXA pojišťovna a.s..

Zasílání diskuze Povinné ručení AXA pojišťovna a.s. e-mailem. - zasílání jednotlivých názorů diskuze nebo denního přehledu diskuze Povinné ručení AXA pojišťovna a.s. na email.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Povinné ručení AXA pojišťovna a.s..


Označení stránky: pojištovna axa diskuze, povinné ručení axa recenze, pojišťovna axa recenze, pojištovna axa recenze, axa pojišťovna recenze, axa ručení diskuse, povinné ručení axa diskuze, axa.cz /moje-axa, nazory na povinne ručeni axa, axa pojišťovna problém
 Burza Prime 16:27 
Název Kurz Změna
 CETV CME  102.40  +3.28% 
 ČEZ  430.20  -0.32% 
 ERSTE GROUP BANK  886.00  +0.58% 
 FORTUNA  115.00  +1.77% 
 KOFOLA ČS  400.00  +0.25% 
 KOMERČNÍ BANKA  955.00  +0.53% 
 MONETA MONEY BANK  79.60  +1.08% 
 O2 C.R.  291.00  +0.07% 
 PEGAS NONWOVENS  849.40  +1.12% 
 PHILIP MORRIS ČR  13 514.00  -0.12% 
 UNIPETROL  279.00  +3.03% 
 VIG  644.00  +0.66% 
Komodity online
 Ropa 51.71 USD 28.04   
 Zlato 1269.40 USD 28.04   
 Stříbro 17.25 USD 28.04   
 Káva 126.70 USD 28.04   
 Cukr 15.72 USD 28.04   
 Bavlna 78.87 USD 28.04   Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů